Як здати сесію, якщо нічого не знаєш.

Від сесії до сесії живуть студенти весело - це аксіома. У багатьох все "висить" до останнього: і хвости, і борги, і - що найжахливіше - незаймані знаннями голови. Доводиться засівати цю цілину насінням знань в останні дні перед заліком або іспитом - або якось викручуватися, не завжди чесним шляхом.
Інструкція
1
Почати потрібно з того, що здати сесію , якщо не знаєш абсолютно нічого, неможливо. Навіть якщо в голові немає ніяких знань з предмета як такого, якісь елементарні навички студента повинні бути присутніми. Якщо ви не знаєте абсолютно нічого, дивно взагалі, що ви вчитеся у вузі. Втім, якщо вас цікавить питання, яким чином розправитися з сесією, коли в голові пусто, то для вас це напевно перша сесія, інакше всі ці питання відпали б самі собою.
2
Отже, для початку потрібно навчитися списувати. Це - ціла наука. Можна списувати з шпаргалок, можна прямо з підручника, можна з зошити, де лекції записані, можна у товариша, можна у викладача з листочка, де написані варіанти відповідей. Наявність або відсутність цих можливостей буде визначатися конкретною ситуацією, але якщо вчити взагалі ніяк неохота, то краще почати практикуватися з початку навчального року або аж зі школи. Тут дуже важлива практика. Потрібно подолати страх. Везе тільки сміливим. Але як би ви не були сміливі і безстрашні, пам'ятайте: списувати простіше зі своїх власних мізків.
3
Можете приготувати "бомби" з усіх екзаменаційних квитках. Бомба діє так: ви витягуєте квиток і, коли починаєте готуватися, просто дістаєте листочок з уже написаним відповіддю. Тут, правда, можуть виникнути чисто технічні проблеми: куди заховати таку кіпу папери, якщо у вас, наприклад, питань п'ятдесят чи шістдесят? І як потім непомітно витягнути шарудливий і (не дай Бог) хрусткий листочок? Тому, щоб вдатися до такого способу без страху, потрібно розвинути в собі спритність рук і виховати чималу нахабство.
4
Зараз вже нікого не здивуєш мікронавушники і сенсорними телефонами. За навушниками ваш кращий друг завжди буде щасливий продиктувати вам відповідь на ліпший питання. Перевага ж сенсорних телефонів полягає в тому, що тут не треба натискати на кнопки, які часто видають характерний і досить впізнаваний звук. Але якщо ви вирішите вдатися до подібних шпигунським гаджетам, потрібно володіти умінням, яке можна охарактеризувати так: вміння не "паліться". Багато людей не можуть без того, щоб не впустити на парту навушник і при цьому голосно висловити своє здивування з цього приводу, або обов'язково забудуть поставити на тихий режим свій наворочений телефон.
5
Як бачите, здати сесію , якщо не знаєш нічого, неможливо. Потрібно продемонструвати всю свою спритність, кмітливість і знання елементарних технік конспірації. Тому перш ніж перекручуватися і вигадувати манівці, подумайте: а чи не простіше почати займатися вчасно і не доводити до того, що напередодні сесії у вас в голові, як в степу, гуляє вітер і ніяких натяків на міцні знання?