Як знизити серцебиття.

Підвищений серцебиття , як правило, не обіцяє нічого хорошого. Лікарі з'ясували один цікавий факт: чим повільніше у людини б'ється серце в режимі спокою, тим довше воно може йому прослужити. Це не означає, що варто відмовлятися від спорту, скоріше навпаки - прискорений пульс під час і після тренувань сприяє нормальному серцебиттю в стані спокою. Для того щоб ваше серце довго прослужило вам, необхідно дотримуватися декількох рекомендацій.
Інструкція
1
Не варто віддавати багато сил на стрес. Майте на увазі, що всі неприємності, які відбуваються з вами в житті, мають, як правило, тимчасовий характер, і всі без винятку вирішувані. Надавав великого значення тому, як їх можна вирішити, ніж проецированию потенційних наслідків у вашій уяві. Страх і паніка зайвий раз розхитують вашу нервову систему, учащая серцебиття всякий раз коли ви хвилюєтеся.
2
Займайтеся спортом. Зовсім необов'язково займатися ним професійно для того, щоб мати здорове серце, достатньо поступово входити в систему занять, збільшуючи і в той же час контролюючи навантаження. Ні в якому разі не використовуйте стимулятори, стежте за тим, щоб розвиток вашої витривалості було планомірне й рівне, без стрибків і падінь.
3
І знову - про нервову систему. Навіть якщо ви ніяк не реагуєте на стрес, він має властивість накопичуватися всередині вас, копити то нервова напруга, яке не буде відпускати вас ні вдень, ні вночі. Або обговорюйте з близькими свої проблеми, щоб дати вихід емоціям, або влаштовуйте регулярні сеанси релаксації для того, щоб розслабити своє тіло і нервову систему, тим самим полегшивши навантаження на серце.