Як зробити пояс у спідниці.

Сучасна мода дуже мінлива - спочатку спідниці із заниженою талією на стегнах, потім з завищеною на широкій кокетці, але ніколи не вийде з гардероба будь-якої жінки класична спідниця, яка вигідно підкреслює і талію, і стегна. Логічним завершенням цього виду спідниць є пояс .
Вам знадобиться
  • Пояс, підкладкова тканина
Інструкція
1
Визначте довжину пояс а - вона повинна бути такою ж, як окружність спідниці плюс довжина для петлі і застібки. Накресліть пряму смужку на виворітного стороні тканини (ширина смужки залежить від того, якої ширини буде пояс , тільки в два рази ширше і додаючи з усіх боків по 1,5 см. Для швів сточування.
2
Проутюжьте спеціальну прокладочні тканину. Можна використовувати флізелін. Приколіть її до верхнього зрізу лицьовою стороною до лицьовій стороні спідниці. Тільки треба заздалегідь залишити виступаючі з лівого і правого краю розрізу припуск, а також припуск під застібку.
3
Відверніть пояс вгору і заутюжьте на пояс припуски для притачивания. Складіть його навпіл по подовжньому згину всередину. Сколите і сточите кінці пояс а. Припуски для швів зріжте якнайближче до рядку.
4
Виверніть кінці пояс а. Приколіть, а потім і пришити внутрішні краю пояс а. Завершивши цю роботу, на лівій частині пояс а зробіть петлю і обмітайте її. Гудзик пришити на правій стороні пояс а паралельно петлі.
Корисна порада
Якщо немає спеціальної прокладки бундфікс, яка оснащена перфорованої рядком, можете використовувати ниткопрошивні клейовий флізелін, клейовий дублерин, клейовий флізелін з крапковим покриттям або будь-яку іншу подібну тканину. Надати поясу форму півкола можна за допомогою волого-теплової обробки праскою, внутрішній зріз пояса на деяких фірмових спідницях і брюках оброблені косою Бейко.