Як зробити світ добрішим.

Як зробити світ добрішими? Як зробити людство краще? Напевно, більшість людей хоч раз в житті замислювалися над цим питанням, особливо, стикаючись з несправедливістю, брутальністю чи зрадою. Але далеко не у кожного вистачає сил змінити щось, здійснити перший крок назустріч цьому самому «краще» світ у.Так що ж може зробити кожен з нас, щоб завтра світ все ж став добрішим?
Інструкція
1
Гуманніше ставитися до людства в цілому і до кожного індивіду окремо. Двадцяте століття з його двома страшними війнами показав нам, до чого може привести людська озлобленість і ненависть. Чи хочемо ми повторення? Навряд чи.
2
Допомагати оточуючим в міру своїх можливостей. Погодьтеся, перевести бабусю через дорогу або поступитися місцем в автобусі жінці з дитиною зовсім не складно, зате своїм прикладом, можливо, ви змусите задуматися знаходяться поруч, і завтра вони вчинять так само.
3
Піклуватися про знедолених. Ні для кого не секрет, що в дитячих будинках живуть малюки, позбавлені батьківської любові та опіки, а на вулицях взимку голодують тварини і птахи. І, за великим рахунком, нічого не варто відвезти в інтернат кілька іграшок і одяг, з якої виросли власні діти. Не складно і погодувати прибули до двору кота або насипати насіння птахам в парку. Здавалося б, дрібниця, а для тваринного - життя.
4
Уважно і шанобливо ставитися до старших - адже вони прожили довше, і більшість з них зробили для суспільства те, що ми ще не встигли, а, можливо, ніколи не зробимо. Важливо перейняти цей досвід і подякувати за нього.
5
Вчитися, вчитися і ще раз вчитися! Адже часто-густо невігластво призводить до сумних наслідків. Однак не менш важливо спрямовувати отримані знання в потрібне русло, служити на благо суспільству, піклуючись про завтрашній день.
6
Бути ввічливим. Як відомо, ніщо не дається так дешево і не цінується так дорого, як ввічливість. А вона часто здатна творити чудеса. Не забувайте вітатися з сусідами, дякувати інших за надані послуги і ви відразу помітите позитивні зміни!
7
Бути добрим. «Добре слово й кішці приємно», - говорить відоме прислів'я, а фразу «Від посмішки стане всім світліше» ми знаємо з дитинства. Так чому ж навколо стільки похмурих людей? Спробуйте посміхатися частіше, незважаючи на проблеми чи поганий настрій, всупереч чому б то не було! І люди навколо вас стануть привітніше, і світ засяє фарбами, яких раніше ви просто не помічали.
Корисна порада
І пам'ятайте: головне - почати! Причому почати з себе. Не чекати, коли посміхнуться вам, а посміхнутися першим; не чекати допомоги, а надати її. А ще любити. Любити не тільки близьких, а людство в цілому. І тоді світ точно стане добрішим. Ось і весь секрет.