Як перевести в кубічні метри. Як перевести метри в метри кубічні.

Одиниця обсягу в стандартній системі одиниць СІ - кубічні метри , але не завжди ми зустрічаємо в задачах саме їх. У зв'язку з цим виникає необхідність перевести значення обсягу із заданої одиниці виміру в кубічні метри . Як це зробити?
Інструкція
1
Кубічний метр - обсяг куба з довжиною ребра в один метр. Пам'ятайте, що переводити в кубічні метри можна тільки обсяг, але ніяк не масу, довжину або площа.
2
При перекладі з одиниць об'єму, пов'язаних з метрами, але мають які-небудь приставки (дециметр, сантиметр, міліметр, мікрометр, нанометр, кілометр), використовується стандартний механізм перевода.Для перекладу кілометрів кубічних на кубічні метри домножьте число на 10 в 9 степені.Для перекладу дециметрів кубічних на кубічні метри розділіть число на 10 в 3 степені.Для перекладу сантиметрів кубічних розділіть на 10 в 6 степені.Для перекладу міліметрів кубічних розділіть на 10 в 9 степені.Для перекладу мікрометрів кубічних розділіть на 10 в 18 степені.Для перекладу нанометрів кубічних розділіть на 10 в 27 ступені.
3
Тепер розглянемо літри. 1 літр - це те саме, що 1 кубічний дециметр. Відповідно, щоб перевести з літрів в кубо метри , необхідно розділити число на 10 в 3 степені.1 мілілітр чисельно дорівнює 1 кубічному метру. Тому, щоб перевести з мілілітрів в кубічні метри , нічого робити не потрібно.
4
Якщо в задачі потрібно з маси отримати обсяг (наприклад, з кілограмів метри кубічні), необхідно знати щільність речовини. Використовуйте фізичну формулу m = p * V (m - маса, p - щільність, V - об'єм).