Як зробити мокрий ефект на довгому волоссі. Як робити мокрий ефект в домашніх умовах.

Мокрі довге волосся виглядають дуже привабливо і еротично. Блискучі пасма, недбало відкинуті на плечі, викликають захоплені погляди чоловіків. Цим успішно користуються творці рекламних і музичних роликів. Як же домогтися ефекту мокрого волосся? Дуже некомфортно весь день ходити з дійсно мокрим волоссям, адже мокре волосся особливо схильні до механічних пошкоджень і негативних впливів навколишнього середовища. На щастя, домогтися ефекту мокрого волосся можна і на абсолютно сухих волоссі.
Вам знадобиться
  • Спеціальний гель, спрей або текстурайзер. Для волосся, пошкоджених завивками і обесцвечиванием, знадобиться доглядає стайлінгу.
Інструкція
1
Озброївшись необхідним засобом, можна переходити до укладання. Подумайте, наскільки мокрими повинні виглядати ваші волосся. Актуальною є зачіска з ефектом легкої вологості волосся. Іноді досить виділити лише деякі пасма, ніби вони ненавмисно намокли під легким дощем. Однак, і сильний ефект мокрого волосся виглядає дуже привабливо на довгих акуратних локонах. Вимийте голову звичайним способом і злегка підсушіть волосся без використання фена.
2
Розчешіть волосся і нанесіть укладань на окремі пасма або всю шевелюру. Надайте волоссю необхідну форму і досушити волосся природним спосіб, більше не розчісуючи їх.
3
Зачіски з ефектом мокрого волосся нагадують екзотичні пляжі і далекі острови, тому прекрасними прикрасами стануть яскраві квіти і заколочки у вигляді черепашок і листочків.
4
Не перестарайтеся з укладальним засобом, інакше ваші волосся буде здаватися жирними і брудними.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=T8vuWOco3g0
Корисна порада
Зачіски з ефектом мокрого волосся нагадують екзотичні пляжі і далекі острови, тому прекрасними прикрасами стануть яскраві квіти і заколочки у вигляді черепашок і листочків.
Завдяки ефекту мокрих волосся дрібні завитки протримаються на голові цілий день, а можливо, навіть два. Це залежить від типу волосся. Крім того, така зачіска стане чудовим природним прикрасою.
Інструкція
1
Вимийте волосся и. Підсушіть їх. На ще злегка вологі пасма нанесіть спеціальний мус, гель або ж лак по всій довжині. Починайте цю процедуру з самих передніх прядок. Волосся потрібно захоплювати в кулак. Мнеться їх, піднімайте, створюйте додатковий обсяг. Чим більше ви робите рукою мнущіеся рухів, тим краще буде виглядати на голові зачіска з ефектом мокрого волосся. Після того, як ви досягнете бажаного результату, не сушіть феном волосся и. В осоружному випадку вони просто распушатся. Дайте їм висохнути самостійно.
2
Якщо у вас є спеціальна насадка для фена, яка називається диффузер, то спробуйте ним скористатися. На вигляд це звичайна насадка з пальчиками. Виконайте з вологими волосся ами всі процедури, описані в першому кроці, а потім висушіть їх за допомогою диффузер.
3
Можна вчинити інакше. Намочіть з вечора голову. Заплетіть все волосся и в тонкі кіски, їх повинно бути якомога більше. Якщо ви хочете продовжити ефект мокрих волосся, то на косички ще нанесіть спеціальну пінку, також для цих цілей можна використовувати мус. Є такі типи волосся, які після після розплітання вранці всіх цих кісок просто стає дибки. Цю проблему можна усунути. В цьому випадку небагато гелю або мусу просто нанесіть на руки і дуже акуратно втихомирите мнеться рухами рук неслухняні пасма.
4
Не користуйтесь при розчісуванні щіткою для волосся. Краще просто розділити сплутався кучерики пальцями. При цьому на пальці бажано також нанести спеціальний мус. В крайньому випадку допустимо використання гребінця з рідкими великими зубчиками.
5
Після того, як ви досягнете бажаного ефекту на голові, закріпіть зачіску волосся лаком середньої фіксації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=T8vuWOco3g0
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що чим волосся довше, тим складніше процес виготовлення цієї зачіски. Не варто занадто багато наносити гелю, а то пасма будуть виглядати просто брудними.
Корисна порада
Найпростіше зробити ефект мокрого волосся на від природи кучерявого пасмах, а також після хімічної завивки.