Як перевести в квадратні метри. кв.метрів перевести в.

Квадратні метри є стандартною одиницею вимірювання площі. Але в задачах зустрічаються й інші одиниці виміру. Тому виникає необхідність перевести значення площі із заданих одиниць виміру площі саме в квадратні метри .
Інструкція
1
Переконайтеся, що ви хочете переводити в квадратні метри саме площа, а не яку-небудь іншу величину: обсяг, довжину, масу, швидкість, та ін.
2
Розглянемо докладніше, що необхідно зробити, щоб перевести величину в квадратні метри .Якщо задані квадратні кіло метри , домножьте на число 10 ^ 6 (10 в 6 ступеня , 1000000), щоб отримати квадратні метри .Якщо задані квадратні деци метри , розділіть на 10 ^ 2.Якщо задані квадратні санти метри , розділіть на 10 ^ 4.Если задані квадратні мілі метри , розділіть на 10 ^ 6.Если задані квадратні мікро метри , розділіть на 10 ^ 12.Якщо задані квадратні нано метри , розділіть на 10 ^ 18.Еслі задані квадратні піко метри , розділіть на 10 ^ 24.
3
Якщо площа задана в гектарах, домножьте на 10 ^ 4, і отримаєте площа в квадратних метрах.Еслі площа задана в арах, домножьте на 10 ^ 2.
4
Отримавши значення площі в квадратних метрах, можете продовжити роботу з площею.
Корисна порада
Перед початком вирішення задачі переведіть всі величини в єдину стандартну систему одиниць СІ. Іноді дана процедура допомагає навіть побачити ключ до вирішення завдання.