Як створити веб-гаманець. Як створити інтернет гаманець.

Зробити це зовсім нескладно, однак процедура потребує часу і уваги. Перше, що необхідно зробити, - визначитися з платіжною системою.

Найбільшими можливостями сьогодні володіє одна з найвідоміших і поширених -WebMoney Transfer. Однак за відсутності необхідності грошових переказів за межі Росії цілком достатньо створити інтернет-гаманець в пошуковій системі Яндекс. Яндекс-грошима сьогодні швидко можна сплатити будь комунальні послуги, включаючи оплату дитячого садка, інтернет-трафіку і мобільного телефону, не виходячи з дому. Але якщо розрахунки доводиться вести з іноземними партнерами або ви хочете відправляти віртуальні гроші родичам за кордон - краще завести web-гаманець в системі WebMoney.

Як зробити веб-гаманець в системі WebMoney Transfer

Для створення такого гаманця необхідно зайти на сайт, зареєструватися в системі та уважно ознайомитися з інформацією, яка доступна, зрозуміла і дуже докладна. Якщо ви все-таки в чому-небудь сумніваєтеся - задайте питання службі підтримки. Вам обов'язково дадуть відповідь в самий найближчий час. Вибравши найбільш підходящий для вас вид електронного гаманця, переходите до справи. Не поспішайте і уважно читайте повідомлення, що з'являються у вікні інсталяційної програми після кожного вашого дії. Головне - приділити достатню увагу безпеці ваших електронних грошей. При створенні гаманця докладно пояснюється, як зробити його недоступним для інших.

Скільки потрібно витратити часу, щоб створити веб-гаманець

Для того щоб створити веб-гаманець в системі Вебмані, вам буде потрібно не менше години, особливо в тому випадку, якщо ви не дуже добре розбираєтеся в тонкощах створення акаунтів на інтернет-ресурсах. Яндекс-гаманець можна створити і швидше. Однак квапитися не варто. Якщо створений гаманець не працює, то слід звернутися в службу підтримки обраної платіжної системи або спробувати ще раз.

Що потрібно зробити, щоб створити веб-гаманець заново

Якщо діяти згідно інструкції і не поспішати, створити веб-гаманець можна без особливих проблем. Але якщо ви все-таки зробили щось не так, нічого страшного. Це легко виправити. Видаліть зі свого комп'ютера програму для створення інтернет-гаманця і заново її інсталюйте. Ще раз уважно прочитайте інструкцію на сайті платіжної системи. При інсталяції програми будьте дуже уважні. Не забувайте перемикати розкладку клавіатури на латинський шрифт. Обов'язково доведіть процес інсталяції гаманця до кінця. Запишіть пароль на папір і збережіть його. Готово? Вводите пароль і користуйтеся послугами системи.