Як зшити нічну сорочку. Як встановити шкіру після хімііческой завивки.

Кожній жінці хочеться добре виглядати не тільки вдень, але і вночі. Нічний спальної одягу часто набагато менше, ніж того одягу, в якій ми ходимо на роботу, навчання, прогулянку, в магазин. А адже оновити свій «нічний» гардероб дуже просто - зшийте нічну сорочку своїми руками. Розглянемо простий спосіб.
Вам знадобиться
  • Бавовняна тканина, швейні приналежності.
Інструкція
1
Виберіть тканину. Для пошиття нічної сорочки зупиніть свій вибір на м'якої бавовняної тканини. В даному випадку її буде потрібно приблизно 1,5 метра.
2
Намалюйте викрійку. Ця нічна сорочка вимагає простий викрійки, яка складається з двох частей.Первая частина - грудна. Будуть потрібні дві прямокутні смуги, чиї розміри: довжина - ваш напівобхват грудей (+ 2-3 см); висота - близько 13 см. Кожну смугу необхідно згорнути уздовж, щоб лицьова сторона виявилася усередині, прострочити по краю і вивернуть.Вторая частина - центральна. Для цієї частини нам потрібно один прямокутний шматок таких розмірів: ширина більше ширини грудної частини в 1,5 рази; висота - близько 80 см, але може бути як довший, так і коротше (все залежить від вашого бажання).
3
Також у цій моделі нічної сорочки передбачені бретельки. Для їх виготовлення використовуйте дві прямокутні смужки тканини, ширина яких 2-3 см і довжина - 45 см. Кожну смужку складіть уздовж, щоб лицьова сторона виявилася усередині, прострочіть по краю і виверніть. Для того, щоб не прогадати з розміром бретелей, спочатку зробіть їх достовірніше, а потім подгоните до потрібного розміру, просто відрізавши зайве.
4
Прикрасьте свій виріб. Акуратні сборочкі можуть стати окрасою будь-якої нічної сорочки. Для їх виготовлення на центральній частині вздовж верхнього краю (відстань - десь 0,7 см), прострочите поруч два еластичних шва з великою шириною стібка, при цьому необхідно переконатися, що нитки швів можна рухати. Тримаючи нитки швів за краї, акуратно прісборьте центральну частину - поки центральна частина за шириною не стане рівною грудної.
5
Завершіть роботу. Центральну частину з'єднайте з грудною, пришийте бретельки. На цьому етапі також можливе використання декількох декоративних елементів (гудзики, бантики).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P9Weld1HJ3I