Як зшити покривало на кутовий диван. Як зшити диванний чохол на гумці.

Кутовий диван - це не тільки стильний предмет інтер'єру, але ще і дуже функціональний. Такі меблі створює затишок в кімнаті, прикрашає її. Але як би не були дороги матеріали, з яких виконана оббивка дивана, все одно з часом вона втрачає свою колишню свіжість і цілісність. Зберегти в хорошому вигляді ваш диван допоможе покривало. Замість того щоб купувати покривало на кутовий диван в магазині, зшийте його самостійно, скориставшись деякими порадами.
Інструкція
1
Визначтеся, яке покривало ви будете шити - з двох частин. монолітне, з гумкою або без. Монолітне покривало для такого великого дивана зшити досить складно, тому краще всього зшити окремі покривала-чохли на кожну складову дивана. Для отримання цільного покривала необхідно з'єднати дві складові під кутом 45 градусів. Також прекрасним рішенням буде гумка, прострочена по краю покривала-чохла, в цьому випадку вони не будуть сповзати.
2
Ретельно обмірте частини дивана, які хочете приховати, намалюйте викрійку на міліметрівці (в зменшеному вигляді). При виготовленні викрійки не забувайте про припуски десь по 1,5-2 см.
3
Розкроїте обрану вами тканина згідно розмірам на викрійці.
4
Прошийте з'єднувальний шов полотен, потім зробіть акуратну подгибку і обробку країв покривала, при бажанні вставте гумку. Ретельно пропрасуйте готовий виріб з парою.
5
Покривало на кутовому дивані - хороша ідея, особливо в тих випадках, коли диван не розбирається на нічний час. Якщо все ж ви використовуєте диван в якості постійного спального місця, можливо, в цьому випадку виходом з положення буде плед або хутряна шкурка.