Як зшити одяг для бебі бона. одяг для бебі бон своїми руками.

Ляльки Baby Born - мрія багатьох дівчаток. Ця іграшка, як і справжнє немовля, вміє їсти з ложечки, пити зі спеціальної пляшечки, ходить на горщик і може плакати з криком і сльозами, сміятися, агукать. В даний час магазини рясніють асортиментом різних кофтинок, маечек, шапочок, шкарпеток для цієї чудової лялечки, які коштують не дешевше дитячого одягу. Якщо у вас є час і бажання, то спробуйте зшити одяг для Baby Born самостійно, використовуючи свою фантазію і наші поради.
Інструкція
1
Для початку визначтеся з видом одягу для ляльки - костюм, плаття, нічна одяг, куплений варіант.
2
Підберіть підходящу тканину. В цьому випадку зовсім не обов'язково купувати матеріал. Можливо, у вас є спідниця, плаття, кофточка, які ви вже не будите носити - вони прекрасно підійдуть для пошиття лялькового одягу.
3
Зробіть викрійку. Для цього зніміть мірки з ляльки і перенесіть їх на папір, далі на тканину. Не забувайте про припуски на шви, вони повинні складати 1-1,5 см. Також цікаві варіанти викрійки ви можете знайти на сторінках спеціалізованих видань по шиттю.
4
Розкроїте тканину по викрійці.
5
Якщо тканина сиплеться по краях, обробіть швом "зигзаг" всі деталі. Зшийте всі елементи лицьовою стороною всередину, пропрасуйте і виверніть.
6
В якості застібок для такої маленької одягу використовуйте липучки. Також підійдуть гудзики, блискавки.
7
Приділіть увагу елементам декору готових виробів - це зробить їх більш привабливими і цікавими. Смішні пуговички, атласні бантики, кишеньки з іншої матерії, аплікації, бусинки, вишивка - активуйте свої дизайнерські таланти і ваша дитина буде в захваті.