Як зробити фундамент під теплицю.

Теплиця, встановлена на фундамент - споруда більш міцне, надійне і довговічне. Її конструкція не контактує з землею і служить набагато довше. До того ж фундамент дозволяє підтримувати оптимальну температуру в нижньому шарі, що найбільш важливо при посадках. Фундамент можна встановити декількома способами.
Інструкція
1
Найбільш распространенниt відs фундамент а при установці теплиці - мелкозаглубленний стрічковий і продающийся або йде в комплекті з теплицею металевий.
2
Теплиця є легким спорудою, тому встановлювати потужний фундамент немає ніякої необхідності. В деяких випадках встановлюють цегельний фундамент з залишився матеріалу після кладки цоколя при будівництві будинку або гаража. Будь-який з видів фундамент а досить надійний для подальшої установки теплиці, так як головне при кладці - зробити щільне підставу, що не пропускає холодне повітря і підвести споруда для ізоляції від зіткнення з грунтом.
3
Для установки металевого фундамент а, купленого окремо або йде в комплекті з теплицею, уважно прочитайте інструкцію з встановлення і зробіть збірку підстави відповідно до інструкції.
4
Встановлюючи фундамент з цегли, викопайте невелику траншею і складіть цегла на розчин трохи ширше самої конструкції. Піднесення над рівнем ґрунту повинно бути 30-40 см. Цього достатньо для установки конструкції теплиці, щоб захистити каркас від зіткнення із землею і поліпшити мікроклімат всередині теплиці.
5
Для виготовлення стрічкового фундамент а викопайте траншею шириною 15 см, глибину зробіть 30-40 см.
6
Встановіть опалубку вище рівня грунту на 30-40 см. І залийте фундамент бетонним розчином.
7
Розчин можна виготовити самостійно або придбати готовий в міксерах.
8
Для розчину виготовте бетон в співвідношенні 1 частини цементу марки 400, 3 частин річкового піску і 3 частин дрібного щебеню.
9
На фундамент , у всіх випадках виготовлення слід постелити шар гідроізоляції і після цього встановлювати каркас теплиці.