Як зшити одяг для той-тер'єра. Одяг для тієї тер'єра викрійки.

Наші домашні вихованці, як і люди, мають потребу в постійній ласці і турботі. Адже сам Антуан де Сент-Екзюпері у свій час писав, що ми у відповіді за тих, кого приручили. Якщо ваш той-тер'єр часто мерзне, то йому просто необхідна спеціальний одяг. Подібні шати для тварин коштують недешево. Але не варто зневірятися, адже можна пошити їх і самому.
Інструкція
1
В першу чергу виберіть тканину для майбутнього комбінезона. Верх переважно зробити з плащової тканини, а для підкладки відмінно підійде фланель.
2
Потім зніміть мірки. Зняти потрібно тільки одну мірку - довжину спини. Для цього надіньте на вихованця нашийник. Далі виміряйте відстань від нашийника до початку хвоста. Розділіть отриману мірку на 8 для того, щоб дізнатися сторону квадрата сітки, за допомогою якого робиться викрійка.
3
Накреслите сітку, перенесіть на неї малюнок викрійки. Деталь №1 - це дві половини комбінезона - права і ліва. Деталь №2 - це клин, який прикриває живіт і груди той-тер'єра. Ця деталь вшивається вузьким кінцем між передніми ногами.
4
Розкроїте тканину згідно викрійці, не забувайте на припуски на шви 1-1,5 см.
5
Обмітайте всі деталі одягу та послідовно змітайте їх.
6
При примірці подгоните довжину і ширину штанин.
7
Прострочіть всі шви на швейній машинці. Зберіть на гумку низ штанин.
8
Готовий комбінезон буде підходящим для вашого улюбленця. Він не буде сковувати його руху і забезпечить захист від вітру та дощу. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам створити індивідуальний і оригінальний стиль для вашої собаки. А яскраві і неповторні костюми, зшиті власними руками, викликатимуть лише захват, радуючи око оточуючих.