Як зшити гамак.

Гамак - це незамінна річ для дачного відпочинку. Як же приємно теплим літнім вечором полежати в гамаку на дачі, не думаючи про проблеми і справах. Просто читаючи улюблену книгу або мріючи про майбутнє, тихо насолоджуватися життям. Як же це прекрасно! Можна, звичайно, придбати гамак в магазині, але цікавіше надійти більш оригінально - пошити його самостійно.
Вам знадобиться
  • Будь-яке міцне полотно (довжина - 2,5 м; ширина - 1,5 м), міцну мотузку або білизняний шнур, 2 держака для лопати.
Інструкція
1
Для початку купіть всі необхідні матеріали: будь-яке міцне полотно (довжина - 2,5 м; ширина - 1,5 м), міцну мотузку або білизняний шнур. Дві міцні палки, які необхідні для гамака, замініть живцями від лопат. Купити їх можна в будь-якому господарському магазині.
2
Краї довгих сторін полотна підігніть, потім прострочіть товстими нитками на швейній машинці.
3
Живці від лопат відріжте таким чином, щоб їх довжина дорівнювала ширині полотна. Щоб під дощем дерево не псувалося, покрийте живці шаром масляного лаку.
4
Відступите 7 см від кінців живців, просвердлите в них отвори. В отвори палиць проденьте білизняний шнур. Не забувайте про те, що шнур повинен 2 рази обхоплювати дерево і залишайте припуск на вузол.
5
Вузькою стороні полотна прихопіть краю за допомогою спеціальних металевих заклепок.
6
За бажанням можна пошити ще й подушку для гамака - для більшої зручності. Надати їй форму можна за допомогою наповнювача зі шматочків поролону, а пристебнути до гамака за допомогою все тих же металевих заклёпок.Надеемся, що наші поради допоможуть зробити ваш літній сезон дивним і незабутнім.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-_MEsDtPVKI