Як зробити стелю лазні.

Після завершення будівництва лазні , перш ніж провести обробку і приступити до експлуатації, слід ретельно ізолювати всі стіни і стеля від впливу пари і вологи, утворення конденсату внаслідок зміни температурного режиму. Якщо цього не зробити, конструкції швидко прийдуть в непридатний стан і їх доведеться ремонтувати. Для утеплення стелі існує декілька способів.
Вам знадобиться
  • -Пароізоляційні матеріали
  • -теплоізоляціонние матеріали
  • -дерев'яні рейки
  • -тес
  • -гідроізоляціонний матеріал
  • -глина (при утепленні за допомогою засипки)
  • -шлак, тирсу або земля
Інструкція
1
Стеля з внутрішньої сторони, незалежно від матеріалу виготовлення, слід захистити від впливу пари за допомогою пароізолірующую матеріалів, які представлені у продажу в широкому асортименті і за різною ціною.
2
Закріплювати пароізолірующіе матеріали потрібно за допомогою дерев'яних рейок. Планки з пластмаси, які є у продажу не підходять для гарячого температурного режиму. Вони виділяють шкідливі речовини при нагріванні і швидко коробляться від високої температури.
3
Обробку стелі краще виробити з дерева, але між шаром пароізоляції і оздоблювальним матеріалом необхідно залишити проміжок для повітряної подушки. Тому перш ніж провести обробку закріпіть бруски і поверх них закріпіть пиломатеріал.
4
Із зовнішнього боку стелі спочатку здійснюється пароізоляція, потім укладається шар теплоізолюючих матеріалів. Поверх всього стелиться шар пароізоляції і все накривається гідроізоляцією.
5
Не забувайте, що місце близько димохідної труби потрібно захистити від загоряння. Для цього трубу слід обкласти цеглою, залізом або матеріалом перешкоджає загорянню.
6
Можна зовнішню сторону стелі утеплити старим способом, який використовували до появи мінеральних штучних утеплювачів.
7
Для утеплення розводять глину густоти сметани і заливають тонким шаром весь стеля з зовнішнього боку. На цей шар трамбується шар сухої глини і поверх нього насипається утеплює матеріал. Це може бути - шлак, тирса, земля і т.д. На даний момент даний спосіб використовується рідко у зв'язку з трудомісткістю процесу та наявної альтернативою у вигляді штучних утеплювачів.