Як зробити портфоліо вчителя.

Портфоліо вчителя - це педагогічні якості і досягнення педагога, описані в фактах, підкріплені спектром документів, на підставі яких можна сформувати поняття про метод підходу до освітнього процесу та професійної підготовки вчителя.
Інструкція
1
В портфоліо вчителя обов'язково повинні бути присутніми особисті педагогічні ідеї та переконливі підтвердження того, що вони ефективні. Необхідно строго систематизувати портфоліо, щоб воно не було просто набором всіх розробок.
2
Спеціальної методики складання і формально позначеної структури не існує, але з огляду на те, що воно має бути строго структуровано, виділяють певний порядок викладу інформації. Першим пунктом портфоліо повинні бути обов'язки, виконувані вчителем.
3
Другим пунктом бажано сформулювати педагогічну філософію викладача, його ставлення до освітнього процесу. Після цього викладіть свої цілі, завдання і методологію навчання учнів.
4
Потім слід викласти опис навчальних курсів, які були вами успішно закінчені, а також всі засоби вдосконалення педагогічної діяльності, які ви пройшли. В їх число повинні входити конференції, курси підвищення кваліфікації та майстер-класи.
5
Наведіть викладення з діагностики учнів за тими програмами, які були заявлені, а також приклади досягнень ваших студентів в освітньому середовищі.
6
В останньому пункті обов'язково викладіть свою мету в рамках професійного та кар'єрного розвитку. Опишіть, чого ви хочете досягти, яка позиція вас цікавить в довгостроковій перспективі.
Корисна порада
Обов'язково підтверджуйте документально всю інформацію, заявлену в портфоліо.