Як змінити контрольне запитання.

Контрольний питання є гарантом безпеки вашої поштової скриньки і одним з методів, за допомогою яких ви можете змінити пароль в тому випадку, якщо ви його забули. Контрольні питання и найчастіше є стандартними на поштових серверах.
Інструкція
1
Для того, щоб змінити контрольний питання , необхідно зайти на ваш поштовий ящик. Зайдіть на заголовну сторінку поштового сервера, після чого введіть свій логін і пароль. Відкрийте свою пошту, дочекайтеся закінчення завантаження сторінки.
2
Знайдіть пункт меню поштової скриньки "Налаштування". Після цього знайдіть пункт "Безпека" або "Дані для відновлення пароля". Назви можуть варіюватися залежно від поштового сервера, який ви використовуєте. Відкрийте сторінку, на якій знаходяться налаштування безпеки вашого ящика.
3
Знайдіть пункт, в якому позначені ваші можливі дії в разі, якщо ви забули пароль. Знайдіть в можливих виборах ваших дій пункт, в якому знаходиться "Відповісти на секретний питання ". Виберіть інший секретний питання , як відповідь впишіть будь-яке слово, бажано складне в написанні, але легко запам'ятовується для вас. Слідкуйте за тим, щоб це слово не підходило за змістом - так ви створите додаткові труднощі для тих, хто захоче зламати ваш ящик пошти.
4
Після цього вам буде запропоновано ввести ваш пароль від пошти. Введіть його і збережіть зроблені зміни. Вийдіть і зайдіть на ящик поштового пошти, а потім перевірте настройки безпеки, щоб переконатися, що все збереглося.
5
Пам'ятайте про те, що якщо відповідь на ваш контрольний питання дізнається хтось ще, то ваш ящик можуть зламати. Тому або не спілкуйтеся з випадковими людьми на тему секретного питання а, або змініть його, зробивши не відповідним за змістом але незабутнім для вас.