Як прошивати телефони motorola. прграмма щоб дізнатися інформацію телефону Моторола.

Перепрошивка телефону полягає в заміні або відновленні його системної програми - програми, під управлінням якої працює сам телефон. Ця процедура може знадобитися з різних причин, наприклад, в нових версіях програмного забезпечення часто з'являються нові функції, що розширюють можливості телефону. Для прошивки телефонів Motorola існує кілька спеціальних програм, розглянемо роботу з програмою Smart Moto.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть програму Smart Moto. Запустіть програму, в правому верхньому меню виберіть мову інтерфейсу програми.
2
Підключіть телефон до комп'ютера, у вікна програми виберіть порт підключення та натисніть кнопку «Пошук». Після виявлення апарату у вкладці «Інформація» буде представлена інформація про телефон - модель, тип встановленої прошивки, мовні пакети, робочі частоти і т.д.
3
Перейдіть у вкладку PC Flash, натисніть кнопку «Огляд ...» і виберіть файл установлюваної прошивки. Натисніть кнопку «Прошити» і чекайте закінчення процесса.В кінці своєї роботи програма запропонує перепрошити наступний телефон.
Зверніть увагу
Для всіх p2k телефонів Motorola процес прошивки є однаковим.