Як зробити фішки для покеру. фішки для покеру своїми руками.

Покер - найбільш популярна карткова гра в усьому світі. Кількість гравців стрімко зростає в основному за рахунок користувачів покерних онлайн ігор. Досягнувши певного рівня майстерності, багато хто хоче грати в «живій» покер, тобто обличчям до обличчя з реальними суперниками. Зробити це можливо, наприклад, організувавши у себе вдома покерний турнір, об'єднавшись з друзями.
Інструкція
1
Справжня гра вимагає і справжніх аксесуарів, основними з яких є фішки і карти. Але якщо з картами, як правило, проблем не виникає, то фішки дістати не так легко. Справжні фішки виготовляють з глини, пластику або кераміки. Також вони розрізняються залежно від номіналу за кольором, діаметру, вони мають певну товщину і вагу.
2
Зробіть фішки самостійно. За їх основу візьміть пластикові жетони. Використовуйте жетони декількох кольорів або спробуйте виготовити стікери з номіналом. Наприклад, зробіть на комп'ютері, використовуючи Фотошоп, щось подібне оригіналу. Або наклейте на жетони відповідну кольоровий папір, а номінал напишіть маркером або фломастером.
3
Також ви можете вирізати фішки з щільного картону. Розфарбуйте ці фішки за допомогою фарби і напишіть номінал маркером або кульковою ручкою. Однак такі фішки для гри в покер прослужать зовсім недовго.
4
Врахуйте, що приблизна кількість фішок для десяти гравців складе не менше п'ятисот штук. Доведеться докласти чимало зусиль, щоб отримати необхідну кількість фішок з картону, або виготовити і наклеїти стікери на жетони.
5
Багато гравців використовують звичайні монети, намагаючись розділити їх залежно від гідності. В даний час схожі фішки є у продажу. Однак якщо взятися за справу з розумом, може вийти гарна, оригінальна гра в покер навіть із саморобними фішками.