Як зробити банкетку.

Банкетка - це невеликий м'який диванчик або невисока табуретка без спинки. Її призначення - створювати максимум комфорту в приміщенні, для якого вона призначена. Банкетка була винайдена ще в Середні століття для зручності багатих дам, які, сидячи на ній в будуарах, наводили красу, грали на піаніно або приймати гостей. Форма банкеток була різною. Але конструкція передбачала наявність м'якого сидіння та невисокого, але стійкого підстави на красивих ніжках.
Інструкція
1
Сучасні банкетки можуть бути зроблені з різних меблевих матеріалів: дерева, ДСП, МДФ, скла, металу, пластику. Для оформлення банкеток використовуються тканина, шкіра, хутро. Сьогодні меблеві виробники пропонують покупцям банкетки в передпокій і спальню, банкетки в офіс, банкетки для кабінета.Однако можна виготовити оригінальну банкетку і своїми руками. Зробіть необхідні вимірювання і намалюйте креслення майбутньої банкетки на аркуші паперу, можна навіть від руки. Важливі тільки розміри та їх відповідність один одному.
2
Візьміть аркуш МДФ і випиляєте з нього квадрат потрібних розмірів. Це буде днище банкеткі.Возьміте дерев'яні рейки шириною 5 см і відріжте 4 планки довжиною, відповідної довжині сторін днища банкетки. Спиляєте менші сторони планок під кутом 90 градусів.
3
Приклейте планки встик до торців днища банкетки так, щоб їх краї виступали нижче днища на 2-3 см. Прикріпіть планки до днища меблевими куточками і шурупами за допомогою шуруповерта. Зачистіть днище банкетки і планки наждачним папером, пофарбуйте їх обраної фарбою або прикрасьте інакше, за своїм смаком.
4
Зробіть ніжки для банкетки з дерев'яного бруса потрібного перетину. Відшліфуйте їх наждачним папером і пофарбуйте в потрібний колір або покрийте меблевим лаком. Прикріпіть ніжки до днища банкетки шурупами або за допомогою меблевих куточків. Якщо ви хочете, щоб банкетка легко пересувалася, прикріпіть на ніжки меблеві ролики.
5
Сшейте на банкетку подушку тих же розмірів, що і її днище. Набейте подушку поролоном або іншим безпечним наповнювачем. Прикрасьте подушку гудзиками або тасьмою. Покладіть подушку на днище банкетки і насолоджуйтеся комфортом!