Як розташувати всі на робочому столі.

Все, що впливає на нашу продуктивність праці, на наш настрій, знаходиться під пильною увагою роботодавців і нас самих. Правильна організація нашого робочого місця значно зменшує час, витрачений на виконання роботи. Розташувати всі на робочому столі правильно, не менш важливо, для успішного виконання ваших обов'язків.
Інструкція
1
Приступаючи до оформлення свого робочого столу, подумайте про те, яке враження справите на ваших колег і відвідувачів.
2
Робочого простору на столі має бути достатньо, щоб ви відчували себе комфортно. Для цього відразу позбудьтеся від непотрібних предметів і різноманітних дрібничок. Речі особистого характеру не забороняються, наприклад невелике фото вашої родини. Буде певний позитив на весь робочий день.
3
В основному, на вашому столі має бути, тільки те, що вам постійно потрібно для работи.Те предмети, якими ви користуєтеся рідко, приберіть в ящик вашого столу. Під документи можете використовувати вертикальну підставку.
4
Розташуйте в центрі столу комп'ютер, праворуч мишка. Далі слідують місця для ручки, блокнота, телефону, довідкових видань. Зліва - настільна лампа.
5
Висувні ящики столу використовуйте для зберігання різних канцелярського приладдя та бумагі.Необходімие робочі документи повинні бути під рукою. Решта приберіть в ящики.
6
Розташувати все на робочому столі вам вдалося, тепер залишилося найголовніше - підтримувати отриманий порядок. Для цього час від часу робіть невеликі перерви, щоб розкласти ваші папери в певному раніше порядку.
7
Намагайтеся завжди прибирати предмети на свої місця, а документи в папки. Набагато комфортніше працювати, коли ваш стіл не завалений купою паперів. Всього лише одного погляду на робочий стіл досить, щоб скласти думку про працівника.