Як зробити фото з негативу. Зробити негатив фото.

Напевно у більшості людей вдома зберігається безліч старих, але дорогих серцю фотографій разом з негативами. А багато людей і досі користуються плівковими фотоапаратами. У століття сучасних інновацій, коли одна технічна новинка випереджає за своїми функціями і можливостям іншу, проблема може бути легко залагодити. Зберегти дорогоцінні знімки вам допоможе USB-сканер, який ідеально підходить для домашнього використання. При наявності такого USB-сканера, можливо поміщати фотографії з негативів безпосередньо в комп'ютер.
Інструкція
1
Мініатюрний пристрій в лічені хвилини сканує, розпізнає і зберігає зображення з негативу в jpeg, tiff та інших форматах. Як правило, воно йде в комплекті з Photoshop та іншими драйверамі.USB-сканер являє собою невеликий пристрій, який працює через USB-порт і призначене для «оцифровки» фотографій з негативів. Одним натисканням кнопки можна завантажувати в комп'ютер кольоровий знімок дозволом в 5 мегапікселів. До USB-сканера також додається спеціальна програма для регулювання кольорів на знімку.
2
Просто підключіть USB-сканер до комп'ютера і налаштуйте параметри роботи згідно інструкції. Залежно від частоти використання системи, опції рекомендується підключати модульно або монолітно. Якщо ви плануєте використовувати сканер не так часто або просто дорожите своїми комп'ютерними ресурсами використовуйте модульне підключення, так як підтримка драйвера включатиметься тільки при необхідності.
3
Перевірте запис про підключеному пристрої. Коли сканер нормально розпізнається системою, можна приступати до роботи з нім.Теперь ви можете зручно зберігати свої старі знімки в комп'ютері, створювати фотографії в новій якості, адже вони відображають важливі події життя і місця, де ви колись побували.