Як видалити патьоки.

Підтечи крові на шкірі виникають при найменших пошкодженнях і ударах. Мають вигляд синців, хіба що колір трохи яскравіше. Синці з'являються влітку дещо частіше, ніж взимку. Виною всьому загусла кров через спеку. Невдалий стрибок у воду, легке падіння з велосипеда і синьо-червона краса вже з'явилася на шкірі, запобігти цьому можна, адже неможливо захистити себе від впливу зовнішніх факторів зовсім. Прискорити сходження патьоку можна деякими способами.
Інструкція
1
Синці з'являються раптово і зазвичай без набряку м'яких тканин. Прикладіть грілку на 30 хвилин, зігріваючу процедуру проводите кілька разів на день. Якщо ні грілки, можете прикладати пляшку з гарячою водою, ставити гірчичники або прогрівати сіль і насипати її в щільний носок і тримати компрес на проблемному місці.
2
Прийміть таблетку препарату розріджує кров. Патьок - запечена кров в підшкірному шарі. Можете випити звичайний аспірин або інший знайомий вам препарат, який ви раніше вже вживали.
3
Мажте місце освіти патьоку согревающими мазями. Підійдуть ті, що розроблені на усунення синців, зараз їх дуже багато в аптеках. Також можете використовувати мазі проти кашлю з ефірними маслами ментолу та інші крему, які зігрівають.
4
Йод має розсмоктуючим ефектом, тому зробіть йодну сітку на шкірі. Уже через добу ви помітите поліпшення, кров почне благополучно розсмоктуватися, а шкірі світлішати. Правда, може бути проміжний результат - зеленуватий колір, але і він скоро зійде.
5
Якщо патьок крові стійкий і сильний, а сходить зовсім повільно, нанесіть на нього зубну пасту на 20-30 хвилин. Потім змийте теплою водою. Робіть це не частіше ніж раз на добу. Якщо ви докладете максимум зусиль і будете регулярно обробляти синець, він зійде через короткий проміжок часу.