Як зробити шар-сюрприз. Шар сюрприз своїми руками.

Останнім часом стало модним використовувати на святах шари- сюрпризи. Це велика куля, всередині якого розміщені маленькі кульки. Коли велику кулю протикають, маленькі кульки красиво падають гостям на голову.
Вам знадобиться
  • Великий м'яч, маленькі кульки, компресор, пластикова трубка, калибратор.
Інструкція
1
Надуйте маленькі кульки, використовуючи калибратор. Ідеальний розмір кульок - 4,5 дюйма. Хвостики у кульок ображати, так як без хвостиків вони більш красиві і краще падають. Всього вам знадобиться від ста п'ятдесяти до двохсот маленьких кульок (все залежить від розміру великої кулі).
2
Надувати кульки можна як повітрям, так і гелієм - відповідно і ефект буде різним. Так звичайні кульки будуть падати вниз, а надуті гелієм - попливуть в небо. Надуті кульки складіть в мішки.
3
Кілька раз роздмухайте велику кулю для додання йому еластичності. Натягніть його на пластикову трубку і надійти приблизно на сімдесят відсотків. Заткніть трубу маленьким кулькою, щоб повітря не виходив. Всього може знадобитися три-чотири кульки. Вставляйте маленькі кульки всередину. Коли всі кулі будуть вставлені, випустіть повітря. Куля готова до транспортування.
4
Найкраще готувати кулю за день до заходу. Щоб уникнути лопания гелевих кульок, наповніть велику кулю замість повітря гелієм - тоді кульки збережуть свою летючість.
5
Знайдіть місце для кріплення кулі-сюрпризу. Підвісьте його, подбавши про кріплення. Лопнути куля-сюрприз можна будь-яким гострим предметом, за допомогою запала, спеціального пневматичного пристрою і т.д.Как бачите, нічого складного у виготовленні кулі-сюрпризу немає, зате задоволення гостям точно будуть забезпечено.