Як розвинути математичне мислення.

В першу чергу потрібно розуміти, що основи математичного мислення закладаються в дитинстві. Тому потрібно починати якомога раніше, не варто чекати надходження в школу або прояви особливих математичних здібностей. Адже математика потрібна для розуміння багатьох наук і освоєння різних професій. Безумовно, є діти з математичним складом розуму, які, керуюся тільки власним інтересом, розвивають свої здібності самостійно. Але більшість дітей потрібно мотивувати, і задоволення вони починають отримувати, лише досягнувши певних успіхів.
Інструкція
1
Якщо дитина не приділяє математиці достатньої уваги, потрібно зробити її не просто нудною прикладною наукою, а методом вирішення практичних задач. Причому мова йде не про простих підрахунках, а про більш складних завданнях, таких як обчислення площі ділянки, розрахунок будівельних матеріалів або застосування математичних знань в галузі фізики або техніки.
2
Головне - зробити математику не просто завданнями з підручників, а помічником в реальному житті, наприклад, якщо потрібно прорахувати технічні параметри побудованої моделі літака. На жаль, математичних гуртків не залишилося, тому основну функцію по вихованню математичного мислення приймає на себе школа і батьки.
3
В родині на дозвіллі можна грати в математичні ігри або вирішувати головоломки. Це не тільки корисно, але й захоплююче, математичні обчислення постають у вигляді гри, кросворда або загадки, яку потрібно вирішити.
4
Таким чином, задача з стомлюючої перетворюється на цікаву. Головне - проводити заняття регулярно, але в той же час і не перестаратися. Рішення математичних задач вимагає багато сил, тому їх потрібно чергувати з періодами фізичної активності.