Як повернути пуск на робочий стіл.

Останнім часом у багатьох користувачів після перезавантаження комп'ютера стали пропадати « Робочий стіл», панель задач, кнопка « Пуск » і системний трей. Також не діють різні поєднання клавіш. Працює тільки поєднання Ctrl + Alt + Del. При появі «Диспетчер завдань», в процесах невиявлений explorer.exe. Причиною цього стають віруси. Але не завжди і в усьому винні віруси. Таке може статися після збою операційної системи в результат неправильного виключення комп'ютера і т.д.
Інструкція
1
Найперше, що можна спробувати це зробити «Відкат системи». Для цього завантажитеся в безпечному режимі. При включенні комп'ютера короткочасними натисканнями натискайте клавішу F8 на клавіатурі і в вікні вибору виберіть «Безпечний режим». В цьому режимі завантажуються тільки необхідні для Windows служби. Нічого зайвого не завантажується.
2
В меню « Пуск » виберіть «Усі програми», потім «Стандартні», далі «Службові» і пункт «Відновлення системи». Виберіть точку відновлення до того моменту як у вас пропало меню « Пуск ». Після завершення роботи утиліта відновлення системи перезагрузит комп'ютер.
3
Якщо відновлення системи вам не допомогло, спробуйте наступне. Через диспетчер задач запустите утиліту для редагування реєстру regedit.exe. Знайдіть і видаліть гілку реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/WindowsNT/CurrentVersion/Image File Execution Options/explorer.exe. Далі перезавантажте комп'ютер.
4
Якщо не допомогло, спробуйте протестувати комп'ютер за допомогою безкоштовної утиліти AVZ. Скачайте з інтернету безкоштовну і невелику утиліту AVZ. Запустіть її з будь-якого носія і в меню «Файл» виберіть «Відновлення системи».
5
У вікні з назвою «Відновлення налаштувань системи» встановіть все галочки крім «Автоматичне відновлення налаштувань SPI/LSP». Далі вам необхідно прибрати галочку під «Скидання налаштувань SPI/LSP і TCP/IP». Також приберіть галочку «Повне пересозданіе налаштувань SPI».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6GCZ5zCmhEg
Корисна порада
Якщо якесь рішення привело до бажаного результату, не забудьте перевірити свою операційну систему на віруси. Якщо віруси будуть знайдені? в настройках антивіруса бажано встановити «Видаляти які не підлягають лікуванню віруси».