Як зробити вдома Лизуна. Лизун в домашніх умовах.

Лизун - забавна іграшка, яка викликає захоплення у дітей і дорослих. Іграшка продається в багатьох магазинах, переважно дитячих іграшок, вартість у нього теж мінімальна. Але його можна зробити і вдома, додати різні речовини та декорування за власним смаком. Середній час виготовлення іграшки в домашніх умовах 1-2 години.
Вам знадобиться
  • -полівініловий спирт
  • -борат натрію
Інструкція
1
Помістіть полівініловий спирт (сухий порошок) в ємність, яку можна буде ставити на плиту. Дозування сухого порошку вказана на упаковці з речовиною. Але не розводьте всю пачку за раз, у вас вийде багато рідини, яку напевно не переробити всю. Поставте на вогонь на 45 хвилин, не забувайте безперервно помішувати, інакше осад речовини пригорить до посуду. По закінченню часу зніміть з плити і поставте остуджувати.
2
Борат натрію додайте в чисту теплу воду і залиште ненадовго, поки кристали не розійдуться. Якщо осадка занадто багато - процідіть. Середній час на розчинення речовини - 20 хвилин. На склянку води потрібно приблизно 1-2 ст. ложки порошку.
3
З'єднайте полівініловий спирт (3 частини) і борат натрію (1 частина), а тепер спостерігайте. Речовина почне перетворюватися в слиз. Для запаху можете додати ефірні масла, а для краси - блискітки і харчовий барвник. Не бійтеся брати отримане речовина в руки, воно не токсичне і має ідентичний складу, як у покупних Лізунов. Термін служби іграшки не тривалий, але днів 5-7 вона точно порадує і вас і вашої дитини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xglQN2kZEMk
Зверніть увагу
Все речовини ви можете купити у звичайній аптеці.
Корисна порада
Слідкуйте, щоб дитина не ставали у Лизуна до шпалер і іншим покриттям, на них можуть утворюватися стійкі плями, які ні чим не видалити.