Як зробити сарі.

Сарі - це традиційна індійська одяг жінок. Складно повірити, що зі звичайного довгого шматка тканини можна зробити таке розкішне вбрання, яке підходить жінці будь-якої комплекції і прикрашає її. Найціннішими є сарі з тканин ручної роботи.
Вам знадобиться
  • - Тканина;
  • - Ножиці;
  • - Швейна машинка;
  • - Широка облямівка.
Інструкція
1
Для того щоб зшити сарі, потрібно правильно підібрати тканину для нього. Головна краса цього шати полягає в плавній плинності тканини і драпіровці полотна навколо тіла, тому тканина повинна бути тонкою, м'якою, ніжною і шовковистою. Можна використовувати тонкий бавовна, але найкраще використовувати шовк.
2
Після вибору тканини потрібно визначитися з довжиною сарі. Класичні розміри сарі такі: ширина приблизно 1-1,25 м, а довжина від 5 до 8,5 м. Довжина полотна залежить і від товщини тканини, і від способу надягання сарі. А ширина залежить від облямівки на сарі.
3
Є тканини з готовою облямівкою, але якщо тканина однотонна, то потрібно буде вибрати і пришити облямівку окремо. Краще якщо вона буде ідеально підходити по тону до основного кольору і гармоніювати з ним. Якщо є декілька варіантів облямівки, то найкрасивішу слід пришивати на той шматок полотна, який знаходитиметься на плечі. Це додатково прикрасить сарі.
4
Сарі носять з нижньою спідницею і обтягує короткій кофтиною (чоли). Сарі можна задрапірувати на тілі декількома способами. Залежно від того, чого ви хочете домогтися, вибирається той чи інший варіант. За допомогою сарі можна підкреслити достоїнства вашої фігури і приховати недоліки.
Зверніть увагу
В Індії є повір'я, що порване сарі НЕ зашивають. Тому вибирайте самі, що робити в разі пошкодження: або лагодити полотно, або зшити з нього що-небудь інше.
Корисна порада
Частиною сарі, яка носиться на плечі в жарку погоду, можна накидати на голову в прохолодну погоду.