Як стригти брови.

Іноді волоски, з яких складаються брови , виростають настільки довгими, що їх доводиться не тільки вискубувати, але і стригти. Головне робити це дуже акуратно, інакше ваше обличчя може перетворитися до невпізнання.
Вам знадобиться
  • - Ножиці;
  • - Дзеркало;
  • - Пінцет.
Інструкція
1
Щоб зрозуміти, якої довжини повинні бути волоски в ваших бровах, проведіть нескладну процедуру. Попередньо вимитої щіточкою з туші для вій зачешите волоски наверх. Бачите кінчики, які виходять далеко за краї брови ? Сміливо отстрігать їх.
2
Для цього візьміть гострі, краще манікюрні, ножиці - ними буде легше управлятися. Пальцем лівої руки притисніть волоски і одним рухом отстрігіте зайве. Чим менше маніпуляцій ножицями ви зробите, тим рівніше буде ваша брову.
3
Потім підрівняйте форму брови за допомогою пінцета. Вам потрібно буде вискубати самотньо зростаючі короткі волоски, що псують весь вигляд.
4
Звичайно, процедуру по доданню бровам потрібної форми краще довірити досвідченому косметолога. Але якщо сходити в салон краси можливості немає, можна підкоригувати бровки і вдома. Тільки не сильно захоплюйтеся з видаленням зайвих волосків. Цього сезону в моді густі, натуральні брови . Краще надайте потрібну форму за допомогою гелю. Для цього акуратно нанесіть небагато стайлера на внутрішній край брови і розподіліть пальцями по всій довжині. Так брови виглядатимуть доглянутими, а ваш образ в цілому буде дуже стильним і модним.