Як склеїти книгу.

Трапляється, що по необережності дитина чи доросла людина може порвати книгу . Для невеликого ремонту можна використати малярську стрічку (вона продається в канцелярських магазинах). Перевага у малярської стрічки над скотчем - тканинна основа, яка не дає шару клею просочити (з часом) і зворотну сторону даної стрічки, що може привести до склеювання сторінок.
Інструкція
1
Років так двадцять тому доводилося користуватися скотчем вітчизняного виробництва, і така проблема виникала постійно. Хоч зараз якість скотча і покращилося, але результат буде тим же, якщо ви, скажімо, надовго покладіть книгу неподалік від гарячої батареї. Тому краще використовуйте малярську стрічку.
2
Прикладіть відірвану сторінку на початкове місце її перебування, промажьте клеєм шматочок малярської стрічки і прикладіть його так, щоб він охоплював сторінку і частина палітурки (також можливе, щоб він захопив невелику частину сусідньої сторінки).
3
Бувають випадки, коли необхідно склеїти самі сторінки. Тоді без скотчу не обійтися, інакше частина тексту буде нечитабельна. В цьому випадку проклейте скотчем всю ширину сторінки, навіть якщо вона розірвана не до кінця. Якщо ви зупинитеся на середині сторінки, то скотч може з часом трохи відклеїтися, а через це до даної сторінки може приклеїтися сусідня. Тим більше, сторінка проклеенная цілком, виявиться набагато міцніше, чим не проклеєні до кінця сторінки.