Як склеїти тканину.

Буває таке, що виникають ситуації, коли потрібно склеїти встик два шматочки тканини так, щоб місце їхнього з'єднання залишилося непомітним. Для такої мети можете скористатися клеєм БФ-6. Такі клейові з'єднання забезпечують міцність не менше, ніж при зшиванні.
Інструкція
1
Щоб з'єднання вийшло непомітним, спочатку обріжте бахрому по краях тканини і щільно подгоните їх між собою. Далі виріжте накладку - смугу такої ж тканини шириною 1,5-2 см.
2
Щоб не проступав клей при склеюванні, змочіть водою і відіжміть накладку і місце з'єднання тканини. Нанесіть за допомогою пензлика невеликий шар клею на накладку, а також на зворотну сторону склеюваних шматків тканини і на місце їх з'єднання.
3
Необхідно витримати клей деякий час, після чого нанесіть другий шар і знову дайте клею підсохнути. З виворітного боку склеюваної тканини прикладіть накладку і накрийте її зверху вологою, чистої тканиною і притисніть гарячою праскою приблизно на 10-12 секунд.
4
Потім приберіть праска на 3-4 секунди і знову притисніть. Повторюйте цей процес до тих пір, поки ваша тканина повністю не висохне. Далі приберіть праска в сторону, він більше не знадобиться, тепер вам залишається дочекатися, поки тканина охолоне.
5
Головне - враховуйте температуру праски під час склеювання, щоб вона не була занадто високою для такого типу склеюваної тканини.