Як розблокувати iphone.

Розблокування iPhone 3G дозволяє встановлювати на нього додатки та ігри сторонніх виробників, а так само дає можливість вибирати будь-якого оператора мобільного зв'язку в якості постачальника послуг. Для розблокування iphone 3G необхідно перепрошити апарат з використанням спеціальної програми.
Інструкція
1
Підключіть iPhone до комп'ютера і запустіть програму iTunes. Створіть резервну копію вмісту телефону, запишіть при цьому все, що ви хочете зберегти. У вікні програми iTunes натисніть кнопку Update (Оновити) і відновите прошивку до версії 2.2.
2
Скачайте і встановіть програму Quickpwn.Подключіте телефон до USB комп'ютера і запустіть програму Quickpwn. У вікні програми виберіть тип вашого телефону і встановлювану прошивку (можна скачати з інтернету). Встановіть програму Cydia або Installer, при цьому дотримуйтесь простих вказівкам, які даються під час установки.
3
Після установки в перепрошитий iPhone програми Cydia або Installer добавть відповідну базу даних додатків.
4
Використовуючи Cydia або Installer, встановіть програму yellowsn0w. Запустіть програму, як тільки сервер дозволить це зробити. Вимкніть телефон і вийміть з нього SIM карту, вставте іншу SIM карту, ту, якій будете користуватися. Увімкніть телефон. На екрані має з'явитися назва відповідного оператора. Якщо цього не сталося, повторіть весь процес заново.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=D9qC_2MARQo