Як зробити нумерацію сторінки.

В графічному редакторі Microsoft Office Word номери сторінок є одним з різновидів колонтитулів. Тому для додавання нумерації в документи можна скористатися як опцією вставки колонтитула, так і виділеної в окрему функцію вставкою номерів сторінок. Нижче описані обидва варіанти.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Microsoft Office Word 2007
Інструкція
1
Перший спосіб використовує виділену функцію додавання номерів в аркуші документа. Щоб їй скористатися перейдіть на вкладку «Вставка» в меню текстового редактора. У секції «Колонтитули» нижня рядок і є потрібна вам опція «Номер сторінки». Але якщо документ на цей момент містить всього одну сторінку, то ця функція буде недоступна. Якщо ж сторінок більше однієї, то клацніть випадає і побачите меню з варіантів розміщення нумерації аркушів. При наведенні курсора на кожен з пунктів будуть з'являтися картинки, що показують можливі способи позиціонування номерів. Виберіть найбільш підходящий і клацніть його мишкою.
2
Відразу після вибору місця розміщення номера сторінки відкриється редактор колонтитулів, і ви зможете задати дистанцію від країв листа і від основного тексту документа. Клацнувши кнопку «Параметри» можна задати роздільні настройки для парних/непарних сторінок і для заголовної сторінки документа. Щоб вийти з режиму редагування колонтитула натисніть клавішу ESC.
3
Повернувшись на вкладку «Вставка» і ще раз розкривши список «Номер сторінки", клацніть пункт «Формат номерів сторінок» - тут ви можете вибрати спосіб написання чисел. Крім того, використовуючи поле «почати с» можна робити пропуски (або навпаки - повтори) в нумерації сторінок.
4
Інший спосіб додавання нумерації в сторінки - скористатися шаблонами колонтитулів, наявними в програмі. Для цього на тій же вкладці «Вставка» виберіть «Верхній колонтитул» або «Нижній колонтитул» - відкриється «Галерея» наявних шаблонів, в якому вам потрібно вибрати найбільш підходящий. Коли ви це зробите, то запуститься редактор колонтитулів, в якому ви зможете задати настройки так само, як описано у другому кроці.