Як створити спільне підприємство.

Спільне підприємство - це складна структура, яка має кілька рівнів контролю та управління. Всі її рівні взаємозалежні і в той же час мають різний контроль. Під час об'єднання компаній необхідно пам'ятати, що спочатку це дві компанії, з різними цілями і завданнями, і необхідно сформувати спільну мету з розділеними завданнями щоб уникнути плутанини. Також це дозволить позбутися від невпевненості в досягненні мети, яка може бути розмита через недостатньо чіткого делегування повноважень.
Інструкція
1
Першим кроком у створенні спільного підприємства є визначення спільної стратегічної лінії. Необхідно, щоб компанії виробили загальний напрямок, в якому будуть рухатися разом. Також необхідно виділити загальну мету, до якої вони прагнутимуть як в короткостроковому, так і в довгостроковому періоді часу.
2
Створіть робочі групи проекту. Ці робочі групи повинні будуть нести відповідальність за планування та здійснення спільної діяльності. Вони відповідатимуть за розподіл повноважень, контроль і управління за діяльністю спільного підприємства. Необхідний рівноважний склад від кожною компанії, інакше велика ймовірність неузгоджених дій.
3
Щоб уникнути неузгоджених дій, необхідно забезпечити повну прозорість дій, які вчиняються в рамках реалізації проекту. Введіть форму звіту, яка має бути використана кожним співробітником і обов'язковість ознайомлення з ними для керівника. В цьому випадку учасники будуть чітко розуміти, що саме робиться в даний момент і в якій стадії знаходиться прогрес.
4
Обов'язково розробіть стратегії виходу зі спільного підприємства. Звичайно, це небажаний варіант, але якщо підприємство починає приносити збиток, ніж раніше партнери розірвано угоду, тим краще, інакше вони обидва будуть нести збитки і далі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0LdRZ_kW6XY
Перед тим як відкрити фірму і почати заробляти серйозні гроші, необхідно проробити по-справжньому велику роботу. Це стосується створення ідеї, складання бізнес-плану, накопичення необхідної суми грошових коштів і, звичайно ж, реєстрації спільного підприємства. Про те, як зробити це, вам може розповісти будь-який юрист.
Інструкція
1
Перед тим, як подати документи на реєстрацію спільного підприємства, виберіть його правову форму. Це прямо пов'язано з видом діяльності, яку здійснюватиме дана організація. Як приклад можна привести фірму, що надає аудиторські послуги. Подібна компанія повинна бути оформлена як комерційна.
2
Після того, як ви визначилися з правової форми організації, оплатіть державне мито. Стаття 333.33 НК РФ передбачає внесення грошових коштів в рахунок реєстраційних дій у таких розмірах:
3
За державну реєстрацію юридичної особи - 2000 рублів;
4
За державну реєстрацію політичної партії або одного з її регіональних об'єднань - 1000 рублів;
5
За державну реєстрацію всіх вносяться до установчих документів змін, за ліквідацію юридичної особи (за винятком банкрутства) - 400 рублів;
6
За державну реєстрацію індивідуального підприємця - 400 рублів.
7
Вищезгаданий Закон також передбачає існування пільг по сплаті державного мита. Однак це правило поширюється лише на державні органи.
8
Потім напишіть заяву, яка відповідно до 9 статтею Закону №129-ФЗ, уявіть до податкового органу. Уповноважена особа даної організації повинно підписати даний документ і зареєструвати вашу заявку.
9
Для того щоб зареєструвати спільне підприємство , заздалегідь обміркуйте склад засновників. Також сформуйте статутний капітал, мінімальний розмір якого залежить від обраної правової форми та передбачений російським законодавством.
10
Також заздалегідь підготуйте всі необхідні документи. В цей список відносять такі папери:
11
Заява, підписана заявником, з проханням зареєструвати дану організацію. Документ повинен бути складений відповідно до форми № Р11001, яка була затверджена постановою Уряду РФ 19.06.02 № 439 (в ред. Від 13.12.05 р № 760);
12
Протокол, в якому оформлено рішення про створення юридичної особи;
13
Складені установчі документи (можна замінювати на нотаріально завірені копії);
14
Квитанцію про сплату державного мита.