Як змити водоемульсійну фарбу. Як змити запах водоемульсіонкі.

Водоемульсійна фарба стійка по відношенню до вологи, змити її дуже складно. Особливі проблеми викликає вологостійке покриття, яке і зовсім не пропускає крізь себе воду. Але видалити фарбу зі стелі все-таки можна, головне трохи постаратися. Звичайно, змити її просто ганчірочкою і водою нереально, знадобляться й інші інструменти і трохи зусиль.
Вам знадобиться
  • -вода
  • -пушістий валик
  • -шпатель
Інструкція
1
Добре промочите стелю на кілька раз валиком. Використовуйте теплу воду, а змочуйте якнайсильніше. Потрібно домогтися розмокання шару водоемульсійною фарби. Якщо у вас фарба взагалі не вбирає воду, значить, що вона вологостійка. Можете не мучитися, розмочити її не вийде ні якою речовиною, не кажучи вже про воду. Речовини, додані в такий вид водоемульсіонкі, відштовхую вологу, і не дають проникати їй у молекули фарби.
2
Тепер за допомогою шпателя зскребете розмоклий шар фарби. Можете використовувати скребок на довгій ручці. Віддалятися вона має досить легко, дощенту внутрішнього шару стелі (шпаклювання). Якщо фарба водостійка, обдирали її шпателем, правда, зробити це не так-то легко. Надіньте респіратор, щоб пил не потрапляла вам в легені. Якщо від шпателя результату немає, трохи постукайте по стелі молоточком і продовжуйте здирати.
3
Якщо місцями фарба змилася і відпали шматочки штукатурки, розведіть будь-яку суміш для шпаклювання і вирівняйте поверхню стелі. Нехай все трохи просохне, і нанесіть шар грунтовки. Можете знову забарвити стелю в інший колір. Цей же варіант обробки і змивки водоемульсійною фарби використовується для подальшого монтажу підвісних стель.