Як тренувати воротарів. тренування для воротарів.

Тренування воротарів відрізняється від тренування решті футбольної команди. Однак воротар - важлива ланка команди. Зазвичай цим займаються спеціально навчені тренери, які в минулому грали на позиції голкіпера. Але якщо у вашій команді немає спеціального тренера, ознайомтеся з рекомендаціями нижче для збільшення ефективності тренувань.
Інструкція
1
Давайте воротареві практику. Без ігрової практики кондиції воротаря різко підуть на спад, тому не варто тримати в одній команді багато воротарів . Бажано чергувати гравців у воротах залежно від турнірів, в яких бере участь команда. Приміром, в чемпіонаті грає один воротар, а в кубку - вже другий.
2
Вчіть воротарів ловити м'яч. Звучить банально, однак значну частину тренування воротарів займатиме ловля м'ячів в різних обстоятельствах.Учіте воротарів ловити м'ячі без падінь, що летять високо, а також з падіннями, що летять низько. Вчіть воротарів ловити м'ячі, які летять в стороні від них, а також високих м'ячів в стрибку.
3
Приділіть увагу відбивання м'ячів. У тих випадках, коли м'яч летить високо, і є значний шанс втратити м'яч, варто відбивати його кулаками. Кисті слід стиснути, а долоні повернути всередину. Фалангами всіх пальців, крім великого, воротар повинен відбити м'яч. У випадках, коли воротар не дотягується до м'яча обома руками, він повинен вміти відбивати м'яч однією рукою.
4
Навчіть воротаря правильно викидати м'яч. У разі, коли воротар не може винести м'яч ногою, слід викидати снаряд однією рукою. Однак воротар повинен переконатися, що при замаху рукою м'яч не відлетить у власні ворота.Вратарь повинен вміти різким поворотом корпусу і енергійним рухом руки послати м'яч вперед, бажано точно на гравця своєї команди.