Як створити логін для входу.

Логіном (англ. Login) прийнято називати будь-яке поєднання букв або цифр, необхідних для ідентифікації користувача і його входу в систему або для авторизації на якомусь ресурсі. У більшості випадків при створенні логіна використовується латинський шрифт, хоча в Інтернеті є і сайти, що передбачають використання кириличного логіна.

Створити логін набагато простіше, ніж це здається Логін може знадобитися не тільки для авторизації на інтернет-ресурсі, але і для створення нового користувача на комп'ютері. Саме під ним він буде працювати і виходити в Інтернет. Щоб створити логін, натискайте на кнопку Пуск і в меню вибирайте Панель управління. Слідом за цим вибирайте пункт Облікові записи користувачів. Відразу після цього на моніторі з'явиться меню, в якому будуть відзначені всі користувачі даного комп'ютера. Потім натискайте на кнопку Додати і вводите в полі, що з'явилося назва логіна.

Придумати логін не складає особливих труднощів

Логін потрібно не тільки для входу в систему Windows, але для авторизації на різних інтернет- ресурсах: форумах, соціальних мережах, ігрових спільнотах і т.д. В цьому випадку логін є свого роду ідентифікатором, за яким система контролю ресурсу «впізнає» пользователя.Чтоби створити логін для авторизації на сайті, користувачеві необхідно пройти процедуру реєстрації. Зробити це можна клацнувши по кнопці Реєстрація та заповнивши відповідні графи з персональною інформацією. Одна з граф призначатиметься якраз для логіна. Після його введення необхідно натиснути на кнопку Готово. Придумати логін дещо простіше, ніж пароль. В якості логіна може виступати абсолютно будь-яке слово - ім'я або прізвище самого користувача, марка автомобіля, на якому він їздить, кличка домашньої тварини і т.д. При бажанні в логіні можуть бути присутні не тільки літерні, але і цифрові символи. Серед інтернет-користувачів поширений наступний спосіб вибору логіна. Необхідно зняти з книжкової полиці першу, що попалася на очі, книгу, відкрити її в довільному місці і запам'ятати найперше слово, на яке ви звернули увагу. Воно і буде логіном для реєстрації. Щоб випадково не забути логін, його обов'язково необхідно запісать.Также слід зазначити, що подібна недбалість з вибором логіна пов'язана з тим, що при спробі злому або незаконного проникнення в систему основні труднощі для зловмисників представляє підбір пароля. Зламати логін куди простіше, тому будь-яке його ускладнення просто-напросто позбавлене сенсу - це жодним чином не допоможе захистити комп'ютер і зберігається на ньому інформацію.

Логін і пароль - це завжди унікальність і безпеку. Вони потрібні, щоб зберегти таємницю листування, конфіденційність інформації та вберегти себе від шахраїв.
Інструкція
1
Здається, з мільярдів логінів користувачів мережі вже складно вибрати свій, унікальний. Будь поштовий сервер обов'язково запропонує вам комбінацію прізвища, імені та дати народження, або який-небудь безликий варіант. За основу можна взяти запропонований, але доповнити його чимось ще. Наприклад, ім'ям чоловіка (дружини), кличкою улюбленого вихованця, або книжкового персонажа і т.п.Лучше всього доповнити логін цифрами, але вони в жодному разі не повинні збігатися з цифрами, припустимо, майбутнього логіна. Цифрова комбінація повинна бути легко запам'ятовується, що дозволить згодом легко відновити пароль. Наприклад: marina_oleg_2011, або oleg2011marina.
2
С паролем справа йде складніше. Як показує практика, саме через його простоти або логічної прорахованості користувачі позбавляються своїх поштових скриньок, цінної інформації, неприємно дивуються спаму зі свого ж поштової скриньки або того гірше - втраті важливої фінансової або особистої інформації. А вже наслідки не змусять себе чекати. Тому пароль повинен бути максимально складним, що складається не менше ніж з 12 символів і мають у собі як букви, прописні і заголовні, так і цифри. Не слід використовувати комбінації, що включають ім'я, день народження, номер паспорта, домашню адресу і т.п. Чим більш «заплутаним» він буде, тим краще. Нехай це буде випадковий набір цифр, але це буде додатковою гарантією проти злому.
Корисна порада
Не варто зберігати пароль в поштовій скриньці, тим більше зберігати його на своєму комп'ютері. Не полінуйтеся завести собі невелику записну книжку, і продублювати записи де-небудь ще, наприклад, в телефоні. Пам'ятайте, загублений пароль - ключ до проблем. Не варто намагатися запам'ятати складний пароль відразу. У міру використання поштової скриньки він стане для пальців «звичайним». Важливо! Ніколи і нікому, ні під яким приводом не передавайте свій логін і пароль! Навіть якщо будуть надходити листи від адміністратора ресурсу або дзвінки від невідомих вам людей, чим би не були мотивовані причини: спробою злому, настройки, збою в системі і т.п. Все перераховане в рівній мірі відноситься як до логінів і паролів поштової скриньки, так і логінів і паролів ігор, електронним платіжним системам, роботі на фондовому і валютному ринках і т.д. Отже, будьте унікальні, але не забувайте про безпеку.