Як зібрати авіамодель.

Для того, щоб зібрати не просто авіамодель , а літаючу конструкцію, необхідно вчитися моделізму, радіотехніці і знати основи опору матеріалів, аеродинаміку, вміти управляти моделлю допомогою пульта. На навчання під керівництвом досвідченого викладача може піти до півроку. Але, тим не менш, звичайну авіамодель , причому літаючу, ви можете побудувати вже зараз.
Інструкція
1
Для початку приготуйте липовий або сосновий брусок невеликого розміру, фанеру (для крила використовуйте фанеру товщиною в 2 мм, а для хвостового оперення - 1 мм), дрібні цвяхи, дріт, авіамодель ную гуму і клей.В першу чергу виготовте фюзеляж, виточите його з бруска на верстаті або обробіть вручну.
2
Крила, стабілізатор і кіль вирізуйте з фанери, використовуючи лобзик, кромки обов'язково обробляйте. На фюзеляжі з заднього боку зробіть два перпендикулярних один одному пропила. В горизонтальний вставте стабілізатор, а в вертикальний пропил - кіль, потім все закріпіть клеєм.
3
Крило в фюзеляж кріпите в раніше випиляний паз за допомогою клею і цвяхів. Виготовте пусковий гачок, одночасно виконує роль амортизатора при посадці, зігнувши його з дроту, і зміцните в нижню частину носа моделі.
4
З гумової нитки (перетином 4 * 1 мм), складеної вдвічі і прикріпленою до дерев'яної рукояті, виготовте катапульту, яка і буде зраджувати нашій моделі прискорення при старті польоту.
5
Модель готова, пофарбуйте її на свій розсуд у будь-який колір і запустите з катапульти. Для гарного польоту перевірте, чи немає перекосів крил і хвостового оперення. Якщо в процесі польоту у моделі буде задиратися ніс, утяжелить його одним або двома дрібними цвяхами. Запускайте модель строго проти вітру.