Як розрахувати кількість калорій.

При виник бажанні схуднути, перше, що спадає на думку - це дієта. Звичайно, це вірне рішення, оскільки саме від якості харчування та кількості спожитих продуктів залежить метаболізм, а значить, і вага. Кількість дієт, пропонованих всілякими джерелами, настільки велике, що розібратися в ефективності кожної не представляється можливим. Але в одному вони схожі - неможливо зменшити свою вагу і не набрати його заново, якщо не змінити спосіб життя. З моменту проголошення війни із зайвим жиром доведеться рахувати кожну калорію. Давайте розберемося, як це робити правильно.
Інструкція
1
Змініть підлогові ваги на маленькі настільні для зважування їжі, призначеної до поїдання.
2
Заведіть блокнот з яскравою обкладинкою і красиву ручку для записування з'їдених калорій.
3
Скопіюйте таблиці калорій ності продуктів і тримайте їх під рукою для підрахунку. Для початку уважно вивчіть їх вміст, особливо зверніть увагу на кількість калорій в улюблених блюдах. Уважно читайте етикетки, на яких вказано точну кількість калорій в даному продукті.
4
Важливий етап - вибір варіанта підрахунків. Перший: розраховувати тільки кількість калорій, що надходять в організм. Якщо ваш спосіб життя досить одноманітний, то з'їдайте продуктів на 1000-1400 ккал в день. Другий варіант: якщо ваш розпорядок дня змінюється щодня, або ви - любителька математики, то можна розраховувати і витрата калорій, який буде залежати від вашої фізичної активності.
5
Пам'ятайте про хитрощі деяких продуктів. Наприклад, для спалювання жиру потрібно 3% отриманих калорій, а вуглеводів і білків - 23%. Відповідно, в залишку отримуємо від жирів калорій набагато більше, ніж від білків і вуглеводів.
6
Тепер шукайте невидимок. Здавалося б, в овочевому рагу повинен бути мінімум калорій. Але ви забули про олію. Ці калорії непомітні, але вони потрапляють в наш організм разом з овочами. Особливо цей момент важливий, якщо їсте їжу Приготування не вами. В такому випадку уточнюйте - на якому саме жирі готувалося те чи інше блюдо.
7
Є калорії порожні і повні. Їжа складається не з одних лише калорій. У ній є і вітаміни, і мікроелементи, і кислоти, які так необхідні організму. Вибирайте ті страви, в яких при рівній кількості калорій присутня більша кількість корисних речовин.
8
З маленьким ворогом легше боротися. Їжте якомога частіше, тоді калорії будуть надходити в організм маленькими порціями і згоряти бистрее.Удачной і не голодною вам дієти!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=d5XmMGWpkkw
Дієтологи стверджують, що зниження калорійності добового раціону всього на 200 одиниць забезпечує втрату 5-6 кг за півроку. Однак підраховувати калорії - справа досить складна. І якщо на упаковці продуктів харчування енергетична цінність продукту, як правило, проставляється і добре видна, то як, наприклад, порахувати калорії в супі? Дуже просто.
Інструкція
1
Визначтеся з інгредієнтами. Відкрийте таблицю енергетичної цінності основних продуктів харчування (наприклад, ось тут: http://www.vseki.ru/tablica-kaloriynosti-productov.htm), відзначте в ній компоненти вашого супу, підсумуйте все, а потім вирахувати калорійність порціі.Напрімер. Ви зварили базовий бульйон, в складі якого м'ясо (250 г - 540 ккал), моркву (2 штуки - 48 ккал), корінь петрушки (1 штука - 24 ккал), ріпчаста цибуля (2 середні головки - 60 ккал), ну і, власне вода (півтора літра - нуль ккал). Зрозуміло, що багато чого в таких підрахунках умовно, оскільки поняття «середньої величини» різні люди тлумачать по-різному. І все ж такий підрахунок цілком годітся.Ітого в вашому бульйоні виявилося 672 ккал. Залишається лише поділити на порції. Або запам'ятати і мати на увазі, коли займетеся остаточним підрахунком калорійності супу, включаючи енергетичну цінність всіх компонентів, якими ви заправити бульйон. Їх калорійність побачите в стандартній таблиці.
2
Все зважуйте! Тобто буквально все, що кладете в суп. А потім співвідносите всі складові з таблицями калорійності продуктів харчування. Зазвичай в них зазначаються ккал в 100 г продукту, але в деяких таблицях проставлені та інші заходи ваги (наприклад, стакан, столова ложка і все та ж середня величина). Підрахувавши суму ккал, визначте, на скільки порцій ви розподілите суп, і займайтеся поділом.
3
Можна спростити процес підрахунку, скориставшись калькулятором калорій, який можна скачати в інтернеті. Або звернувшись до калькулятора калорій онлайн. Наприклад, тут: http://dofitness.ru/kalkulyator_kaloriy.php Однак зважувати продукти (або хоча б прикидати їх вага на око) все одно доведеться.
4
Так як багато сьогодні займаються підрахунком калорійності їжі, і супів в тому числі, в інтернеті з'явилися таблиці, в яких можна побачити енергетичну цінність готових страв. Цифри, позначені в них, мають на увазі 100 г продукту. Так що приблизну калорійність деяких супів ви можете подивитися тут: http://www.kalor.ru/table_kalor, а також на подібних ресурсах, яких сьогодні немало на просторах інтернету.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=d5XmMGWpkkw
Зверніть увагу
При варінні м'ясо втрачає 20% від своєї «сирої» калорійності, риба - 15% .Занімаясь практикою підрахунку і зважування кожного продукту, вже через короткий час ви зможете на око визначати вагу овоча, шматочка м'яса або риби і т. д. Залишиться лише співвіднести його з даними стандартної таблиці енергетичної цінності.
Корисна порада
Майте на увазі, що підрахунки калорійності супу досить умовні, бо одні компоненти виварюють "із себе частину калорій, інші, навпаки, вбирають їх в себе з сусідніх інгредієнтів (наприклад, крупи в супі вбирають частину жиру). Втім, навіть приблизні цифри, отримані при підрахунку калорійності супу, цілком годяться при дієтах, адже в будь-якому випадку ви опиняєтеся озброєні конкретикою і можете контролювати свої порції.