Як зробити вії темніше.

Довгі чорні вії - жіноча гордість. Вони роблять обличчя більш виразним, а погляд притягальним. Але деяких людей природа не наділила темними густими віями. І для модниць і красунь це стає справжньою проблемою.
Вам знадобиться
  • Гарна туш або спеціальний розчин або похід в салон краси. В основному всі жінки вдаються до наступних методів.
Інструкція
1
Нафарбувати вії тушшю. Туш надає віям більш темний відтінок, а так же робить їх об'ємніше і довше. Але по суті справи туш - це фарба і її треба щоразу змивати. І фарба псує вії . До того ж, якщо туш не водостійка, вона боїться вологи.
2
Можна наростити штучні вії . Штучні вії можуть бути темними, пишними і довгими. Перевага від туші полягає в тому, що їх не треба змивати. Ще перевага штучних вій полягає в тому, що вони можуть випускатися в різноманітних екстравагантних формах і в різних колірних рішеннях. Але штучні вії , це зовсім не те, що свої, рідні. А багатьом дівчатам хотілося б мати свої природні темні довгі об'ємні вії .
3
Найбільш реальний варіант з перетворення своїх природних рідкісних світлих вій в темні, об'ємні і шикарні - розчин «Карепрост». В основному він застосовується для лікування гіпотріхоза - неналежний або недостатнє зростання вій. Розчин "Карепрост" впливає на циклічну фазу анагену (зростання) вій в двох напрямках: збільшує тривалість анагену (зростання), збільшує чисельність волосків в цій фазі росту. Також препарат можна використовувати разом з тушшю. Але й тут не все гладко. Є побічні ефекти, які проявляються у вигляді свербежу в очах або почервоніння.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не застосовуйте на ділі сумнівні рекомендації, оскільки можна не тільки порушити ріст вій, але і погіршити стан зору!
Корисна порада
Перед тим, як застосовувати різні розчини, проконсультуйтеся для початку з лікарем. Можливо, що це не ваш метод лікування.
Очі жінки - дзеркало її душі. Саме очі можуть полонити чоловіка за лічені секунди і перетворити навіть не дуже гарне обличчя. Очі, як діаманти, вимагають гідного оформлення. А чим вони довші, густіше і темніше ваші вії , тим виразніше буде погляд. Деяких жінок природа від народження обдарувала довгими чорними віями. Так пощастило з віями представницям монголоїдної раси. А як же бути всім іншим? На щастя, ми можемо не чекати подарунків природи, а самим змінити свою зовнішність і зробити вії чорними.
Інструкція
1
Найпростішим рішенням буде використання чорної туші для вій. Досить придбати чорну туш і покрити вії одним-двома шарами. Туш здатна не тільки пофарбувати вії , але і зробити їх пишніше або длиннее. Залежно від ваших уподобань треба вибирати або туш для збільшення довжини, або для додання обсягу. Фахівці не радять часто використовувати водостійкі туші, так як вони сушать і стоншують вії . Деякі туші містять доглядають компоненти, вони живлять вії і піклуються про них. Мінусом є те, що після зняття макіяжу ваші вії знову стануть світлими.
2
Іншим способом є забарвлення вій фарбою для брів і вій. Такі фарби здатні зробити вії чорними на кілька місяців. Не потрібно буде піклуватися про їх забарвленні щоранку. Однак слід дуже ретельно підійти до вибору фарби. Дешеві фарби можуть сильно зіпсувати вії , стимулювати їх випадання. Найкращим варіантом буде використання професійних фарб для вій, які можна придбати в салоні. Така процедура гарантує вам стійкий насичений колір при мінімальних затратах.
3
Фарбування можна справити в домашніх умовах, а можна довірити це фахівцям. В салонах краси пропонують таку послугу, як фарбування вій і брів. Професіонал досвідченим поглядом підбере тон, який підійде саме вам і буде виглядати природно. Фарбування в салоні не робить такого згубного впливу на вії , як домашнє фарбування, але потребують великих фінансових вкладень.
4
Радикальним способом зробити вії чорними і довгими є використання накладних вій. Вони клеяться на натуральні вії спеціальним складом. Штучні вії можуть бути зроблені з шовку, норки і соболя. Який матеріал підійде саме вам, підкаже майстер. Ви будете виглядати чудово, але ось власні вії ризикуєте остаточно зіпсувати. Вибір за вами!