Як зберегти капусту.

Свіжа капуста для тривалого зберігання досить вимоглива. Однак при дотриманні певної технології і уважному підході ви легко зможете зберегти свіжу капусту до нового врожаю. Особливо уважно підходите до вибору приміщення для зберігання і самим умовам зберігання.
Інструкція
1
Приміщення для зберігання капусти необхідно влітку добре провітрити і просушити. А також провести дезінфекцію приміщення шляхом побілки його розчином негашеного вапна.
2
Вибирайте відповідні для зберігання сорти: Арос F1, Мідорі F1, Амагер 611, Слава 130.
3
Для зберігання вибирайте тільки щільні, важкі качани.
4
Кочан не повинен бути пошкоджений.
5
Обріжте качан, залишивши 1 см. До листя.
6
Зберігати капусту краще при температурі близько 0 градусів плюс-мінус 1-2 градуси. При більшій температурі качани почнуть проростати і розтріскуватися.
7
Важливо в приміщенні зберігати певну вологість 80-85%.
8
Капуста повинна мати 2-3 зелених листа.
9
Способи зберігання: Загорніть щільно кожен качан в 2-3 шари харчової плівки. Періодично перевіряйте качани. Якщо ви щільно, без щілин упакували, то поява цвілі і гнилі в процесі зберігання, істотно знижується; Можна замість харчової плівки загорнути качани в декілька шарів газети. Газету періодично (раз в два тижні бажано міняти; Укласти підготовлену капусту качанами вниз в гратчасті ящики. В цьому випадку качани бажано попередньо припудрити крейдою, щоб уникнути гниття; Попарно пов'язані за кочерижки качани, підвішують на жердини. Також можна підв'язати за качан і підвісити на жердини по одному качану.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=c5amLAuLNfM