Як створити карту для комп'ютерної гри.

Серед превеликого безлічі жанрів і видів комп'ютерних ігор особняком стоять стратегії. І не в останню чергу тому, що саме їм, за статистикою, віддають перевагу геймери старше 23 років, тобто найбільш активна і платоспроможна категорія що грають в ігри людей. До того ж стратегії, на відміну від шутерів і РПГ, відрізняються високим ступенем Реіграбельность. В них продовжують грати навіть після п'яти-десяти років після покупки.

У всіх стратегіях передбачений редактор карт Від інших жанрів стратегії відрізняються ще й тим, що дозволяють геймерам зробити карту для гри самостійно. Для цього використовуються технічні можливості вбудованого редактора карт, який обов'язково входить в гру поряд з навчальним режимом. За допомогою редактора карт можна не тільки створювати природні ландшафти, а й розподіляти магічні артефакти, розробляти різноманітні квести для героїв, розставляти по ігровому полю супротивників.

Щоб створити карту для гри, не потрібні спеціальні навички

Для роботи з редактором карт конкретної гри не потрібні будь-які специфічні знання або навички - всі дії за геймера виконує сам редактор. Щоб створити карту для гри, необхідно всього лише розібратися з інтерфейсом редактора і вбудованими в нього модулями. Отже, щоб приступити до конструювання своєї власної ігрової карти, запустіть редактор. У його правій частині ви побачите широку робочу панель з безліччю значків-символів. Кожен з них відповідає певним об'єктам, які розташовуватимуться на ігровий карті - союзним юніти, ворожим загонам, об'єктам ландшафту, будівлям і т.д. Якщо клікнути на будь-який з них, відкриється ще одна панель, в якій можна буде вибрати необхідний вам об'єкт і помістити його на карту. Розміри обраних об'єктів можна регулювати, розтягуючи або, навпаки, стискуючи курсором їх форми.

Щоб зробити карту для гри, проявляйте якомога більше фантазії

Першим ділом при складанні нової карти необхідно зайнятися моделюванням ландшафту. Виберете з відповідного меню ті природні об'єкти, які ви хочете бачити на карті. Постарайтеся проявити фантазію і не обмежуйтеся одним лише горами - помістіть на карту озера, лісові масиви, річки та пустині.Для того щоб створити карту для гри, не забудьте розмістити на ній армії ваших противників. Також розмістіть на карті всілякі артефакти і квестових персонажів. Пам'ятайте, що чим різноманітніші створювана вами карта, тим цікавіше в неї зіграє. Після закінчення всіх робіт клацніть на кнопку Файл меню редактора і виберете шлях збереження щойно створеної вами карти. При збереженні обов'язково вкажіть її ім'я. Потім експортуйте карту в директорію гри, в якій зберігаються інші карти. У різних іграх вона може називатися по-різному - Maps, Exports. Після цього просто запускайте гру і вибирайте створену вами карту для нової гри.