Як зробити зачіску-равлика. слелать равлика самостійно.

Ця зачіска хитромудро й оригінальна. Вона буде стильно виглядати в будній день, а в святковий стане креативної складової образу. Зачіска-равлик добре поєднується з незвичайним нарядом в давньоримському стилі або ж відкритим вечірньою сукнею. Зробити її зможуть лише жінки, волосся яких нижче плечей і достатньої густоти. Ця зачіска складна у виконанні, але зробивши її самостійно кілька разів, ви отримаєте необхідні навики.
Інструкція
1
Спочатку розділіть волосся на сектори з центром на маківці, розділивши їх радіальними приладами до лінії окружності початку зростання волосся. Якщо волосся тонке і неслухняне, використовуйте мус або пінку.
2
На маківці залиште невелике коло волосся діаметром приблизно 5 см. Кожен сектор волосся закрутіть в валики, починаючи від верхівки і рухаючись вниз до чола, вухам і потилиці. Валики затягуйте доти, поки вони закрутяться в джгути і «каракулеві» петлі. На кінці валика сформуйте равлика або пучок і закріпіть на лінії початку росту волосся маленькими шпильками або невидимками. Волосся, залишені на маківці, також закрутіть, симітіровав каракуль.
3
Можна зробити навпаки. Почніть крутити валик від лінії початку росту волосся і вгору. З'єднайте всі валики на маківці, сформуйте на ній каракулевий візерунок і закріпіть невидимками або міні-шпильками. Якщо ж у вас довге волосся, то на маківці з отриманих джгутиків можна зробити об'ємний, стирчить пучок. В цьому випадку при формуванні валика використовуйте сильні засоби фіксації. Підстава пучка закріпіть невидимками або ж навпаки, замаскуйте помітним затискачем або прикрасою.