Як зробити нумерований список.

Нумерований список документа являє собою певним чином відформатований в текстовому редакторі текст. Кожен абзац даного списку має порядкову нумерацію. Причому як нумерації можуть використовуватися арабські і римські цифри, а також алфавітний порядок латиниці, кирилиці чи інша сувора послідовність символів. Крім порядкової нумерації, до списку застосовуються всі доступні засоби форматування тексту. Даний список може бути заданий спеціальним стилем з шаблону документа. Також зробити нумерований список можна за допомогою засобів елементів форматування текстового редактора.
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор Microsoft Word
Інструкція
1
Відкрийте в текстовому редакторі Microsoft Word документ, в якому необхідно створити нумерований список . Виділіть за допомогою миші або клавіш клавіатури блок тексту для перетворення його в нумерований список . Далі відкрийте основне меню програми: пункти «Формат» - «Список». На екрані з'явиться вікно завдання списку.
2
В даному діалоговому вікні виберіть вкладку «Нумерований». Вам представляться всі існуючі в даному шаблоні документа нумеровані списки. Виділіть мишкою відповідний вам варіант.
3
Якщо не один з існуючих списків вам не підходить по стилю форматування або нумерації, виділіть мишею список , найбільш наближений до потрібного вигляду. Потім натисніть в даному вікні кнопку «Змінити» для завдання власних параметрів до обраному списку.
4
У вікні знаходяться поля для змін елементів списку, а також атрибутів форматування тексту. Задайте при необхідності формат номера у відповідному полі. Розмір і гарнітуру шрифту зміните за допомогою кнопки «Шрифт ...». Нижче, у випадаючому списку встановіть бажаний вид нумерації стилю і вкажіть, з якого символу слід починати порядок. В полях «Положення номери» та «Положення тексту» встановіть потрібні вам значення. Звіряйте всі зроблені зміни з картинкою-зразком внизу вікна настройки. Для завершення налаштування і збереження всіх атрибутів списку натисніть в даному вікні кнопку «Ок».
5
Для завершення установки нумерованого списку на виділений текст документа натисніть кнопку «Ок» у вікні «Список». Після чого виділений блок стане нумерованим списком із заданими параметрами.