Як розтягнути малюнок.

Найбільш підходящий інструмент для різного роду деформації зображень - якійсь із графічних редакторів. Наприклад, Adobe Photoshop розтягне рисунок в будь-якому напрямку з мінімумом затрат вашого часу.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop
Інструкція
1
Після запуску графічного редактора вам треба відкрити в ньому потрібний файл зображення. Для цього клацніть розділ меню «Файл» і виберіть пункт «Відкрити». Це ж можна зробити за допомогою «гарячих клавіш» CTRL + O. У діалоговому вікні є можливість перегляду картинки ще до відкриття файлу. Знайдіть потрібний файл і натисніть кнопку «Відкрити».
2
Потім розкрийте розділ «Зображення» в меню Фотошопа і виберіть пункт «Розмір зображення». Цій дії відповідає комбінація гарячих клавіш ALT + CTRL + I, можете скористатися нею.
3
В віконці налаштувань розмірів є дві секції. Нижня зручніша при роботі з зображеннями, призначеними до висновку на друк. Верхня призначена для роботи з екранними розмірами зображень. Якщо ви збираєтеся використовувати картинку в комп'ютері (або комп'ютерах), то скористайтеся цією секцією. Якщо в чекбоксі «Зберігати пропорції» поставити позначку, то картинка буде розтягуватися пропорційно, тобто, коли ви зміните ширину, то значення в поле «Висота» зміниться пропорційно без вашої участі. Розміри можна змінювати як в абсолютних одиницях, так і у відносних - у відсотках від вихідного розміру. Вибравши одиниці виміру, встановіть потрібні вам значення, а потім натисніть кнопку «OK».
4
Якщо результат не сподобається, скасуйте цю трансформацію поєднанням клавіш CTRL + Z і спробуйте повторити з іншими значеннями ширини і висоти. Коли буде отриманий задовільний результат, збережіть його. Це можна зробити натисканням клавіш CTRL + S. Фотошоп запропонує вам змінити настройки якості зображення. Зробіть це, якщо є необхідність. Потім натисніть кнопку «OK» і процедура розтягування картинки буде завершена.