Як зробити весла. весло своїми руками.

Спортивна веслування і захоплення човновим спортом - цікаве заняття, яке вимагає наявності спеціальних аксесуарів і предметів, без яких подібне захоплення стане неможливим. Якщо ви плаваєте на човні або байдарці, вам обов'язково знадобляться весла для керування човном на поверхні води. Якщо деякі люди мають можливість придбати весла в спеціалізованому магазині у великому місті, то іншим доводиться виготовляти такі речі самостійно.
Інструкція
1
Для того щоб зробити з дерева зручне весло, вам не буде потрібно багато часу. Ви легко зможете знайти потрібні матеріали, а також зможете виготовити весло в будь-яких умовах - навіть у себе вдома. На користь даного методу виготовлення весел також каже висока швидкість роботи - вам не доведеться тривалий час обробляти матеріали, щоб згодом отримати одне весло.Едінственний недолік дерев'яних весел - в їх недовговічності і відносно великій вазі (до 1800 г).
2
Підготуйте дві рівних дерев'яних рейки перетином 20х30 мм. Також вам буде потрібно епоксидна смола, склотканина, шматок водостійкою фанери 500х250 мм і товщиною 4 мм, і брусок із сосни 20х20х100 мм.
3
Виріжте з фанерного аркуша лопаті весел. Переконайтеся, що фанера належної якості і не має сучків і отворів. Волокна фанери направте поперек весла . Намітьте на фанері обриси лопаті, а потім виріжте її лобзиком. Зашліфуйте лопать з обох сторін, обробіть наждачним папери краю.
4
Візьміть рубанок і надайте рейкам округлу форму. Оструганную їх і відшліфуйте. Зайву довжину зріжте - визначайте довжину весел у відповідності зі своїм зростом і посадкою на човні або катамарані.
5
Заготівлю весла зберіть за допомогою шурупів і епоксидного клею. Випиляєте ручку весла з соснового бруска, пропиляєте в ній спеціальний паз і обріжте кінець рукояті весла . Шурупами і клеєм закріпіть ручку на рукояті.
6
Завершіть обробку весла - використовуйте рашпіль і шліфувальну папір, остаточно доопрацювати форму рукояті, відполіруйте її і зачистите кріплення рукояті до ручки. Оклейте лопать весла стеклотканью в два шари.
7
Потім з склотканини виріжте стрічку шириною 20-30 мм і обмотайте їй внахлест рукоять весла , після чого хрест-навхрест обмотайте нею кріплення ручки до рукояті, щоб посилити дане місце. Після цього повторно обмотайте стрічкою з склотканини місце кріплення рукояті до лопаті.
8
Зачистіть поверхню лопаті, обклеєній стеклотканью, за допомогою шкурки, а потім повторно відполіруйте всі весло. Обшийте його нижню частину смугою алюмінію завтовшки 1,5-2 мм і шириною 20-30 мм. Закріплюйте алюміній мідними заклепками діаметром 5-6 мм. Зашпаклюйте і заґрунтуйте поверхню весла . При бажанні пофарбуйте його водостійкими фарбами.