Як зробити шар прозорим в photoshop. Як у фотошопі зробити сой прозорим.

Програма Adobe Photoshop не тільки допомагає редагувати фотозображення, регулюючи ступінь яскравості і контрастності знімків, але також за допомогою неї можна створювати фотоколажі та композиції, використовуючи таку властивість шарів, як прозорість.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте в програмі Photoshop знімок, з яким ви хочете працювати або створіть нове зображення.
2
Щоб зробити один шар прозорим щодо іншого, помістіть його вище на панелі шарів. Якщо ви хочете зробити прозорим фон, розблокуйте його подвійним клацанням миші.
3
Для того, щоб зробити шар прозорим, на панелі шарів Layers (Window> Layers/Вікно> Шари) потрібно знайти регулятор прозорості Opacity. Пересування повзунка вліво або вправо регулює прозорість шару. Ту ж саму функцію виконує повзунок Fill, розташований нижче.
4
За допомогою прозорості щодо іншого шару можна створювати вражаючі фотозображення. Для цього потрібно змінити у шару настройки прозорості з Normal (зліва від повзунка Opacity на панелі шарів) на будь-який з нижчезазначених. Результат застосування прозорості до різних верств непередбачуваний, тому в даному випадку відкривається простір для експерименту.
5
Прозорість шару може також регулювати інтенсивність фільтр-шарів, застосованих до зображення. За допомогою прозорості можна створити ефект «муару» або серпанку - для цього потрібно розташувати новий шар поверх основного, залити його білим або чорним кольором, і відрегулювати ступінь його прозорості.
6
Для того, щоб працювати тільки з піксельним зображенням і не зачіпати прозорий шар , на панелі шарів натисніть кнопку Lock transparent pixels (перший значок на панелі Lock).
7
Якщо прозорими потрібно зробити певні ділянки, а не весь шар цілком, то потрібно спочатку виділити ці ділянки інструментів виділення, а потім натиснути кнопку Delete або ж обробити ділянку за допомогою ластику Eraser (ступінь прозорості якого можна теж регулювати).
Зверніть увагу
Зображення на білому фоні, поміщені поверх іншого шару в режимі прозорості Multiply роблять фон абсолютно прозорим. Це властивість можна використовувати, якщо потрібно помістити об'єкт на інше зображення, що не витрачаючи часу на його відділення від фону.
Корисна порада
Якщо вам потрібно зберегти зображення з прозорістю для використання в Інтернеті, вибирайте формати GIF і PNG. В іншому випадку прозорий ділянку закраситься за замовчуванням білим кольором.
Маніпуляції з прозорістю шарів дозволяють домогтися безлічі цікавих візуальних ефектів. Інструменти для цього є в безлічі графічних редакторів і Adobe Photoshop - не виняток.
Вам знадобиться
  • - Русифицированная версія Adobe Photoshop CS5
Інструкція
1
Відкрийте Adobe Photoshop і створіть в ньому новий документ. Для цього клікніть по пункту меню «Файл», в меню, клацніть «Створити» (або більш швидкий варіант - використовуйте комбінацію клавіш Ctrl + N).
2
Знайдіть панель «Шари», за замовчуванням вона знаходиться в правій нижній частині екрану, але якщо її немає, натисніть F7. Виберіть вкладку «Шари». У списку шарів на даний момент можна спостерігати тільки фон, тому створюємо ще один шар . Зробити це можна кількома способами. Перший - за допомогою кнопки «Створити новий шар », яка знаходиться в нижній частині вкладки «Шари». Другий - клацнувши по пункту меню «Шари»> «Новий»> «Шар». Третій - використовуючи комбінацію клавіш Shift + Ctrl + N. З'явиться вікно, в якому ви можете вказати ім'я нового шару, колір, яким він буде відображатися в списку шарів, режим накладення. Також вже на цьому етапі, на етапі створення, можна зробити шар напівпрозорим. Для цього в поле «Непрозорість» вкажіть 50% і натисніть "ОК".
3
Зробіть основний колір червоним. Активуйте інструмент «Заливка» (гаряча клавіша G, перемикання між суміжними елементами - Shift + G), його іконка виконана у вигляді відерця, з якого виливається фарба. Клацніть лівою кнопкою миші в будь-якій частині робочої області документа, і вона повністю забарвиться в колір, відтінком нагадує червоний. Сталося це тому що шар вже є напівпрозорим. Клацніть на іконці очі біля фону в панелі шарів, щоб приховати його, і ви побачите, що крізь створений вами шар прозирають фонові «шашечки».
4
Є ще один спосіб поміняти прозорість шару. На вкладці «Шари» мається поле «Непрозорість», яке теж можна використовувати для даних цілей. На даний момент у вас там вже має значитися 50%.
5
Зберігати цей документ не має особливого сенсу, але якщо вам все ж захочеться, натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Shift + S. У вікні вкажіть місце для збереження, дайте ім'я майбутньому файлу, в полі «Тип файлів" поставте Jpeg (якщо ходите кінцевим результатом бачити картинку) або Psd (якщо хочете зберегти сам документ) і натисніть «Зберегти».