Як зробити метелика з бісеру. Як винести множник з - під знака кореня.

Всі дівчатка люблять прикраси, але особливою любов'ю і популярністю як у дітей, так і у дорослих, користуються прикраси, створені своїми руками. Жодна дівчинка не встоїть проти красивою метелики, яку вона сама зможе сплести з бісеру і прикрасити метеликом зачіску, сукню чи сумочку. Для виготовлення метелики знайдіть і скачайте в інтернеті просту схему, що дозволяє сплести її з кольорового бісеру на дроті.
Інструкція
1
Заготовте матеріали для плетіння метелики - тонку бісерну дріт, ножиці, а також бісер різних розмірів і кольорів. Для тулуба вам будуть потрібні 3 бісеріни розміром в 2 мм, а також 4 бісеріни розміром в 3 мм. Для крилець метелика вам будуть потрібні 92 бісеріни по 2 мм розміром, і дві крупніших бісеріни, по 4 мм, для очей метелики. Для крилець використовуйте бісер різних кольорів, щоб вони вийшли різнокольоровими і ошатними.
2
Покладіть схему плетіння метелики перед собою, щоб постійно бачити її. Зігніть навпіл відрізок дроту і надіньте на дріт одну маленьку бісерину для тулуба. З бісеріни по обидві сторони виходитимуть два кінця дроту. Візьміть другу бісерину такого ж розміру і Протягніть в неї з двох сторін ці два кінця, щоб вони перетнулися всередині бісеріни і вийшли з протилежних отворів.
3
Точно так же приплітаючи третю бісерину тулуба, а потім дві бісеріни побільше. У вас вийшла заготовка для тулуба з стирчать в сторони двома кінцями дроту. На кожний з кінців нанизати 18 бісерин для нижніх крилець. Після цього нанизуйте по 24 бісеріни для верхніх крил на кожну дріт.
4
Сформуйте і закріпіть крила, а потім протягніть в дріт великі бісеріни для очей метелики і закріпіть останньої бісеріну тулуба. Переплетіть між собою кінчики дроту, щоб ваша метелик не розпалася, і завийте вільні кінці, зображуючи спіральні вусики метелики. Щоб спіральки вийшли однаковими, намотайте кінчики дроту на паличку чи олівець.
5
Для того щоб виріб вийшов крупніше, використовуйте крупніший бісер для плетіння. Прикріпіть до метелику шпильку - у вас вийшла незвичайна брошка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=a3om80CSyH8