Як уберегти машину.

Береженого Бог береже відноситься і до автомобіля. Безтурботність власника в питаннях безпеки і збереження машини може привести до сумних наслідків. Адже викрадають в основному ті машини, які легко розкрити.
Інструкція
1
Ніяка охоронна система не гарантує 100% безпеку від угону. Але чим більше систем безпеки стоїть на автомобілі, тим більше шансів, що з вашою машиною не захочуть зв'язуватися. Будь-яка грамотно поставлена система безпеки дасть вам час. У рідкісних випадках викрадачі зніматимуть з машини механічні замки, якщо їх декілька, відключати сигналізацію і іммобілайзер. Адже на це потрібен час, а їм потрібно розкрити і завести машину за пару хвилин.
2
Деякі власники самі «дарують» викрадачам свої автомобілі, які залишають на ніч на вулиці або в неохороняємому гаражі або мушлі. Останні ще зручніше для злодіїв - в гаражі можна закритися, сирени не чути, і можна не поспішаючи відключати будь-яку сигналізацію і замки. А деякі господарі машин взагалі не ставлять авто на охорону, коли вона в гаражі, мотивуючи це тим, що замок гаража ще треба розкрити. А розкривається він елементарно, або віджимається стулка двері.
3
Для максимального захисту від угону потрібно ставити на автомобіль не тільки сигналізацію, а й механічні замки, і секретку. Сигналізацію краще вибирати з жк-дисплеєм, зворотним зв'язком і великою дальністю переданого сигналу. Система повинна мати діалоговий код, який складніше сканувати.
4
Механічні замки встановлюють на коробку передач (тільки на АКПП, на "механіці" немає сенсу в такому замку), рульовий вал, капот. Замок капота не дасть можливості відкрити його, коли зазвучить сирена. Для її відключення потрібно тільки зняти клему з акумулятора. Тому сирену краще встановлювати автономну. А головне - не лінуватися всі ці замки закривати, навіть якщо виходите з машини на 5 хвилин.
5
В місті завжди є місця, де відбувається найбільше викрадень. Популярністю користуються великі торгові центри, гуляти по яких можна кілька годин. При таких центрах завжди величезні парковки, як відкриті, так і криті. Криті парковки обладнані системою відеоспостереження. Ставити автомобіль на такий парковці краще ближче до входу, де місце більш жваве. А значить, більше свідків. Але на критій парковці може гірше брати сигнал від сигналізації. Бувають випадки, коли цим користуються викрадачі і встановлюють так звану «глушилку». Вона глушить сигнал, і ви навіть не можете відкрити і завести автомобіль. Деякі власники в цьому випадку залишають парковку, вирушаючи за іншим пультом. А саме на це розраховують злочинці. В таких випадках або виштовхуйте автомобіль на відкритий простір, або не відходите від машини, поки сигнал не з'явиться.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GfNZhvaQbFI