Як зняти парктроник.

Датчики парковки, які так спрощують життя автомобілісту, іноді виходять з ладу. Відбувається це тому, що самі датчики знаходяться на бампері і постійно схильні до дії низьких температур і вологості. Термін безперебійної роботи парктроников 2-4 роки. Після цього починаються проблеми, і парктроник потрібно повністю або частково демонтувати.
Вам знадобиться
  • Викрутка
  • Бокорізи
Інструкція
1
Для відключення парктроника необхідно знайти його блок. Зазвичай він встановлений в багажному відділенні праворуч або ліворуч або під торпедо з боку водія. Більш точне місцезнаходження блоку можна знайти по дроту, що йде від дисплея.
2
Вимкніть від блоку харчування - перекусіть 2 дроти, які йдуть на + і масу автомобіля.
3
Від блоку парктроника йдуть дроти безпосередньо до датчиків, які знаходяться в задньому або/і передньому бамперах. Дроти можна витягнути з роз'ємів і можна розкусити бокорезами
4
Велике питання викликають самі датчики на бампері. Якщо вони вже не робочі, то їх треба вийняти з отворів. Але в цьому випадку на бампері залишаться дірки. Ви можете перевстановити новий парктронік з новими датчиками на старе місце. Якщо ви хочете встановити замість датчиків камеру заднього виду, то в цьому випадку їх краще не чіпати або взагалі поміняти бампер.
5
Дисплей приклеєний на торпедо за допомогою двостороннього скотчу. Акуратно відірвіть скотч, а місце приклеювання знежирте.
6
Для збільшення терміну роботи парктроника стежте за станом датчиків. Бампер по можливості завжди повинен бути чистим. В крайньому випадку, перед кожною поїздкою очищайте самі датчики ганчіркою без води. Особливо потрібно стежити за датчиками в зимовий період і не залишати машину з криги і снігу на бампері на ніч.